Asi Yürek Toz Diyarları Serisi 2

7,5/10  (14 Oy) · 
23 okunma  · 
10 beğeni  · 
524 gösterim
“Okurlar aksiyon dolu bu üçlemenin sonuna gelmek için fazlasıyla sabırsızlanıyor olacak.” -Jennifer M. Brown
“Yazarın sürükleyici anlatımı, okurları bu güzel ve tehlikeli arazinin daha da derinine çekeceğe benziyor.” –Publishers Weekly

Saba arkadaşlarının da yardımıyla Tontonları yenişinin ve kaçırılan erkek kardeşi Lugh’un kurtuluşunun ardından dünyasının normale döneceğini düşünmektedir. Fakat zorlu bir düşman yükseliştedir ve Saba’nın başına bir ödül koymuştur. Çünkü genç kız sadece Lugh’u kurtarmakla kalmamış, aynı zamanda acımasız bir tiranı da alt etmiştir. Tabii her zaferin korkunç bir de bedeli vardır…

Bu süreçte Saba en çok Jack’e, onun ay ışığı gözlerine, hoyrat kalbine gereksinim duyar. Ancak Jack uzaklardadır. Üstelik Saba’nın Jack’e bir daha asla güvenmemesi gerektiğine dair haberler de genç kıza ulaşır. İhanete uğradığını düşünen Saba, hayatta kalmak ve gerçeği ortaya çıkarmak için yine var gücüyle mücadele etmek durumundadır.

Toz Diyarları Serisi’nde macera Kan Kırmızı Yol’un ardından Asi Yürek’le devam ediyor. Saba ve arkadaşları yine heyecanın bir an olsun eksilmediği bir serüvenle okurların karşısına çıkıyor.
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2016
 • Sayfa Sayısı:
  416
 • ISBN:
  9786059232258
 • Orijinal Adı:
  Rebel Heart
 • Çeviri:
  Eyüp Timur Avarkan
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Şeymanur Şahin 
17 Tem 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Serinin birinci kitabi kadar saran bir kitap degildi bitirmem uzun sürdü. Olaylar gereksiz bir uzunlukta anlatılıyor bu da okurken sıkılmaya sebep oluyor. İnsallah serinin son kitabi toparlayici olur.

Sena 
03 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 8 günde · 7/10 puan

Serinin ilk kitabı Kan Kırmızı Yol'a göre daha az maceralı,durgun bir kitap olmuş. Yazar Saba'nın iç dünyasında, psikolojisinde aşırı denecek kadar fazla durmuş ve kitabın yarısına gelene kadar heyecan hissetmiyorsunuz. Yarısından sonra birinci kitapta sinyali verilmiş olan bir karakter çıkıyor karşımıza (çok ısınamadım kendisine ben). Ondan sonra olaylar olaylar. Genel olarak beğendim, güzeldi. Seriyi tamamlayacağım.

Deniz Yılmaz 
11 Eki 2017 · Kitabı okudu · 6 günde · Puan vermedi

Birinci kitap kadar güzel değildi hatta nerdeyse hiç güzel değildi bildiğiniz elimde süründü kitap. Olaylar da gereksiz bi uzatma vardı. Ve bu kitabı okumamın bu kadar uzun sürmesi yüzünden içimden son kitabı okumak gelmiyor maalesef.

Yiğit KABA 
05 May 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Kan kırmızı yol serisinin devamı dehşet bir kitap o kadar surukleyiciydi ki 2 gün uyumadan bu kitabı okudum MORIA YOUNG yazarını daha önce okumamıştım ama gerçekten efsane bir seri olmuş toz diyarları serisi

Aleyna Yılmaz 
22 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 7/10 puan

Kitaba biraz gec başladım. İlk kitapdan sonra başlayıp yarım bırakmıştım ve bu yüzden tekrar başlamak istemiyordum. Kan Kırmızı Yol un devamı olarak tabiki güzeldi. Ama tekrar baslamaya karar verdikten sonra yine yarım bırakmayı düşündüm ama biraz daha okuduktan sonra bırakmak istemedim diyebilirim. İlk 100 sayfada pek olay olmadığı için bana göre sıkıcıydı. Ama sonra devam eden bir olay örgüsüyle beraber gayet akıcı oldu. Yani baştaki sıkıcılığı atarsak gayet güzeldi. Olaylar hiç beklemediğim şekilde gerçekleşti. Kitabın sonuna bakılırsa serinin 3. Kitabını bekliyorum ama çıkmassa da çok merak etmem.