Aşk Baharı Beklemez

7,0/10  (8 Oy) · 
36 okunma  · 
23 beğeni  · 
1.850 gösterim
Kar, Kalplerinde Yanan Ateşi Söndüremeyecekti.

Treniniz bir kar yığınına saplandığı için gecenin bir yarısı yapmak zorunda kaldığınız soğuk ve ıslak yürüyüş, çekici bir yabancıyla unutulmaz bir öpüşme karesiyle son bulmaz. Kimse iki metrelik karlara bata çıka yaptığı maceralı bir yolculuğun, onu, eski bir dostla büyük bir aşka sürükleyeceğini tahmin edemez. Gerçek aşkın, karlı bir sabahta erkenden başlayan Starbucks mesaisiyle alevlenebileceğine de öyle herkes ihtimal vermez... Günümüzün üç çok satar roman yazarı John Green, Maureen Johnson ve Lauren Myracle'a teşekkürler. Eğlence, aşk, romantizm ve nefes kesici öpücüklerle dolu üç hikayemiz var ve hepsi de bahar öncesinde gelen son kar tanelerinin sihriyle ışıldıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2012
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9786054560721
 • Orijinal Adı:
  Let It Snow
 • Çeviri:
  Beril T. Uğur
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Corpus. 
08 Kas 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 5/10 puan

Bu kitabı kapağı çok hoş diye, yıllar önce kelepirden almıştım. Bir ara canım hiçbir şey yapmak istemiyorken okumaya karar verdim ve sanırım yaz aylarındaydık fakat yine de kendimi karların arasındaymış gibi mutlu hissetmiştim.
Konusu, yazımı ve çoğu şeyiyle basit aslında kitap. 3 tane kısa hikâyeden oluşuyor. Kar yüzünden ulaşım sorunları yaşayan 3 çiftin hayatından kısa kesitler. Ahım şahım bir şey değil anlayacağınız. Benim sevme sebebim yalnızca hikayelerin çok samimi hissettirmesiydi. Siz sever misiniz bilemiyorum tabii ama elinize geçerse -bildiğim kadarıyla baskısı yok- okumanızı tavsiye ederim. Gençlik hikayelerini seviyorsanız bir parça tebessüm bulabilirsiniz içinde.