Aşk Bir Ayrılık Ötede Teksas Üçlemesi - 3

8,0/10  (6 Oy) · 
20 okunma  · 
2 beğeni  · 
630 gösterim
Ne yapacaktı?

Nerede yaşayacaktı?

Kime aitti?

Ailenin en genç ve başına buyruk üyesi olan Sage, sevgilisinden evlilik teklifi beklerken beklenmedik bir anda terk edilir.

Bunun üzerine hayatını gözden geçirmeye karar veren Sage,

pek de benimsemediği bir yaşam sürdüğünü fark eder ve kendine yepyeni bir sayfa açmaya karar verir: Artık güçlenip ayakları üzerinde durma vaktidir.

Ailesine kendini kanıtlamak isteyen Sage, bu sırada tanıştığı ancak yıldızının pek de barışmadığı Harlan'le birlikte yaşama yeniden tutunmaya çalışır. Kalbi kırık genç kız, kendisine yanlış gibi görünen bu adama güvenebilecek, aşka ve hayata bir şans daha verebilecek midir?

Sandra Brown okurlarının sabırsızlıkla beklediği bu

kitap aşka, arzuya ve aile bağına sımsıkı tutunan

karakterleriyle Tyler ailesinin dünü ve bugününü mükemmel şekilde ele alıyor.

-Publishers Weekly-

Çağdaş romantizmin usta kalemi Sandra Brown'dan yine hız kesmeyen sürükleyici bir roman. Okurlar bu kitapla yeni hayatların keşfine çıkarak, karşı konulmaz bir arzuya

davet ediliyor.

-Romantic Times-

Gizemin, aşkın, arzunun ve ilgi uyandıran karakterlerin yazarı Sandra Brown, Aşk Bir Ayrılık Ötede romanıyla insanın hayattaki dönüm noktalarını başarıyla irdeliyor. Bizlere de bu

mükemmel romana kendimizi bırakmak düşüyor.

-Booklist-
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2013
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9786053481263
 • Orijinal Adı:
  Texas Sage!
 • Çeviri:
  Didem Uğur
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
şule uzundere 
20 Şub 22:52 · Kitabı okudu · 3 günde · Puan vermedi

Sandra Brown’un Teksas üçlemesinden ilk kitabımı, Hep Aşk Vardı’yı Ocak 2016’da okumuştum. Serinin iki kitabını da bu sene okuyunca seriyi tamamladım. Üç kitapta Teksas’ta yaşayan üç kardeşin aşk hayatı anlatılıyor. Kitapların okunma sırası şu şekilde: 1.Yarınlar için 2.Hep Aşk Vardı 3.Aşk Bir Ayrılık Ötede. Kitapları beğenme şeklim de aynen bu şekilde. Yazar her kitapta çıtayı biraz daha düşürmüş.

Kitaptan 1 Alıntı