Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Aşk Düşünce Yollara II – Hikâye-i Râbîa

Aşk Düşünce Yollara II – Hikâye-i Râbîa
8.710 üzerinden
112 Puan · 9 İnceleme
320 syf.
10/10
·
Beğendi
·
6 günde okudu
Rabia ve Bilal'in Teslimiyeti
Hikaye-i Bilal yazarın birinci kitabı ve devamı olan Hikaye-i Rabia iki kitap için de anlatımın ne kadar güzel olduğunu teslimiyetin sabrın ve hakkın herşeyden ve herkesten üstünde vebkudretli olduğunu en güzel şekilde ifade etmişler. Allah (cc) yazan da yazdırandan da razı olsun. İki kitabı da herkese tavsiye ederim..
Din
320 syf.
9/10
·
Beğendi
·
4 günde okudu
Aşk düşünce yollara hikayeyi-Rabia serinin ikinci kitabı. Çocukluklarında bir birlerine sevdalı olan Bilal ve Rabia birbirlerine yazılı olduklarını düşünüyorlardı ama Hak Teala onları çetin bir sınava tabi tuttu. Birinci kitapta Bilal'in tarafından okumuştuk olayları bu kitapta...
Din
320 syf.
7/10
Aşk Düşünce Yollara: Hikaye-i Bilal kitabının devamı. Bilal'in ardında kalan Rabia'nın acıklı öyküsü. Üçlemenin devamını merak ettiriyor bize..
Din
318 syf.
·
5 günde okudu
İlk kitabından hemen sonra ikinciyi okumak hataydı. İlk kitabı beğenmistim ve hemen ikincisini okumaya başlamıştım. Bunu o kadar beğenemedim. Bana göre çok durağan ilerliyordu ve bu beni okurken çok sıktı. Sonunu sadece bu şekilde tahmn etmiyordum ama yinede beğenemedim.