Aşk Gidiyorum Demez

7,5/10  (26 Oy) · 
146 okunma  · 
16 beğeni  · 
1.035 gösterim
Güler, kendi inanılmaz öyküsüyle karşımızdayken, aslında çok yakın dostu o iki genç kadını bize anlatıyor.

İkisini de çok seviyor. Oysa Demet ve Selin birbirlerinden nefret ediyor. Çünkü onlar, tanışmasalar da birbirleri için nefret edilesi kişiler... Belki tanışsalardı, çok iyi birer arkadaş olabilirlerdi. Ama aralarında bir erkek var.

Aşk geldiğinde, her şeyi bırakıp doludizgin gitmek mi gerek? Yoksa kendinle hsaplaşıp, kalmak mı durduğun yerde? Peki o zaman o yaşanılan, aşk mı? Bizim kahramanlarımız masum... Onlar masumsa kim suçlu? Aşk mı?

"... madem karısına bu kadar düşkündü, neden bir başkasına aşık oldu? Madem o kadın duyacak diye bu kadar endişeleniyor demek ki onu önemsiyor, bu da sevgi demektir. Birisini severken bir başka kişiye aşık olunur mu? Acaba beni sevmiyor da yalnızca basit ve geçici bir heyecan mı duyuyor? Heyecanı aşkla mı karıştırıyoruz? Nasıl anlayacağız peki duyduğumuz şeyin gerçek aşk olup olmadığını? Yoksa aşk bu mu yalnızca? Geçici bir heyecan..."
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2003
 • Sayfa Sayısı:
  206
 • ISBN:
  9789759916176
 • Yayınevi:
  Doğan Kitap
 • Kitabın Türü:
Cihan Mert 
09 May 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Duygu Asena'dan basit bir dille ilişkiler üzerine mükemmel bir roman. Her olayın sonunda olay üzerine karakterlerin konuşması da aslında herkesin kendi içinde haklı olduğunu gösteriyor. Okunmalı. Düşünmeli.

Kitap okumak 
30 May 2017 · Kitabı okudu · 4/10 puan

İlişkiler ve ilişkide aldatma üzerine kurgulanmış bir roman. OIdukca akıcı üslubu olmasına rağmen bittiğinde ´´unutulacak kitaplar´´ arasında yer aldığını düşünüyoruz.

Kitaptan 1 Alıntı

ÇAĞLA ALTUNTEPE 
07 Nis 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Tasarlanmış cinayetlerin cezası daha fazla olurdu, o da hiç bir şeyi tasarlamadığına inanmak istiyordu.

Aşk Gidiyorum Demez, Duygu Asena (Sayfa 96)Aşk Gidiyorum Demez, Duygu Asena (Sayfa 96)