Aşk Kokan Çiçekler

6,7/10  (6 Oy) · 
12 okunma  · 
5 beğeni  · 
569 gösterim
Son iki oyunu üzücü bir şekilde başarısızlığa uğrayan yazar Bree O'Brien, Chicago'yu terk edip büyüdüğü yer olan Chesapeake Kıyılarına geri döner. Aniden karşısına çıkan bir fırsatı değerlendirerek, keyif aldığı çiçeklerle uğraşabilmek için yepyeni bir heyecanla Çiçekçi Dükkânı'nı açar. Ne var ki, boşanmış annesi ve burnundan soluyan eski aşkı etrafındayken Chesapeake Kıyıları düşündüğü kadar sakin ve huzurlu değildir...

Jake Collins'in, Bree'yi hayatından uzaklaştırmak için birçok nedeni vardır. Ancak bu yine de ondan uzak durması için yeterli değildir; çünkü hâlâ ona sırılsıklam âşıktır. Sevdiği kadının sonsuza dek yanında olacağını bilse, geçmişteki tüm kırgınlıkları unutmaya hazırdır.

Peki, Bree sonsuza dek onunla kalacak mı?

Bunu öğrenmenin tek bir yolu vardır; inadından vazgeçip, geleceğe doğru riskli bir adım atmak...

Woods'dan yine, güneyin tadını ve kokusunu alabileceğiniz, ilgi çekici hikâyesi ve büyüleyici karakterleri ile ön plana çıkan bir roman."

-Library Journal-

"Sherryl Woods, okurlarını her zaman mutlu etmeyi başarıyor! Ben de onlardan biriyim."

-Debbie Macomber-

Woods'dan yine, güneyin tadını ve kokusunu alabileceğiniz, ilgi çekici hikâyesi ve büyüleyici karakterleri ile ön plana çıkan bir roman."

-Library Journal-

"Sherryl Woods, Chesapeake Kıyıları serisi ile son derece sürükleyici bir aile öyküsü yaratıyor."

-Publishers Weekly-

"Zekice, büyüleyici ve sıcacık."

-New York Times En Çok Satan Yazarı Heather Graham-

"Akıllı karakterler, gerçekçi diyaloglar... Enfes bir hikaye"

-Publishers Weekly-
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2013
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786055358334
 • Orijinal Adı:
  Flowers On Main
 • Çeviri:
  Selen Tekalp
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Beyza Nur Akçaalan 
15 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

Aşk kitaplarıyla pek ilgilenmememe ,hatta hiç ilgilenmememe , rağmen olayların akışı ve yazarın üslubu sebebiyle sıkılmadan birkaç saat içinde bitirdiğim bir kitaptı . Bazen karakterlere sinirlensem ve hatta davranışlarını saçma bulsam da okurken eğlendim. Aşk kitapları okumayı sevenlere tercih edeceğim bir kitap :D

sevcan demirel 
10 Oca 2016 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Kitaba büyük beklenti ile başlamıştım özellikle kapağı beni cezbetti fakat okudukça boğuldum. Satır aralarında farkına varmadan konu ve karakter geçişleri oldu. Maalesef hiç beğenmedim benim için zaman kaybı oldu.

Nejla GÜNEŞ 
05 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 3 günde · 8/10 puan

Chesapeake serisinin ve yazarın okuduğum ikinci kitabıydı. Bence birinci kitaba göre çok daha güzeldi. Tabi ki birinci kitap olan Aşka Şans Ver de çok güzeldi ama karakterler belki de bu ikinci kitapta daha pekişmiş ve tanınmış olduğundan okurken hayal etmesi daha kolaydı. Öyle bir sürü karakter ve unutabileceğiniz kadar da çok isim olmaması romanı daha bir anlaşılır ve okunası yapıyor. Aile bağlarını anlatmaya devam etmekle beraber yazar eski unutulmayan aşkların tekrar nasıl affedilerek filizlenebileceğini gayet eğlenceli bir dille anlatıyor. Anca yazarın Türkçe'ye çevrilen herhangi bir başka kitabı olmaması kötü tabi. Umarım kısa zamanda yazmış olduğu bir çok kitabı çevrilir ve biz de zevkle okuruz..