Aşk Mutfağında Bir Tutam Dostluk Bir Ölçek Mutluluk

3,4/10  (11 Oy) · 
24 okunma  · 
1 beğeni  · 
1.110 gösterim
Hayatları farklı istikametlerde seyreden ve birbirine dostluk bağıyla bağlı olan üç kadının öyküsü, yüzünüzde bir tebessüm ve hayatınızda bir iz bırakacak. Arkadaşlık, aile ve kariyer üçgeninde hayat, aşkla anlamını buluyor. Aşk avuçlarımızdan kayıp gittiğindeyse boş kalan ellerimizden dostlarımız tutuyor. 
Yine de aşk, bazen her şeye rağmen bizi mutlu etmek için ısrarcı olabiliyor ve her hikâyenin sonu, dostluğun dokunuşuyla mutlu sona eriyor. 
“Dokunaklı olduğu kadar eğlenceli ve gerçek hayattan motifler sunan bu samimi roman, yüreğinizi sarıp sarmalayacak.” 
- Romance Junkies
 
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2014
 • Sayfa Sayısı:
  448
 • ISBN:
  9786053846086
 • Orijinal Adı:
  For Better Or Worse
 • Çeviri:
  Çiğdem Samsunlu
 • Yayınevi:
  Sonsuz Kitap
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
13 Tem 2015 · Kitabı okudu · 3/10 puan

çok sıkıcı başladı..Son derece amatörce betimlemeler ve dağınık konu anlatımları var. Sır başladığım kitabı bitirme prensibim yüzünden zor da olsa okuyacağım.. :(( Daha önce de yazarların ilk romanlarını okumuştum . Ama bu gerçekten de vasat bile sayılamazdı. Son derece amatörce ve dağınık bir anlatım şekli. Hiç bir düzene ve akışa uymayan karakter ilişkileri.. Bitirmiş olmak için bitirdim işte..

Simge Demir 
27 Ağu 14:47 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Oldukça sıradan hangi amaçla yazıldığını tam kavrayamadığım kimseye tavsiye etmediğim bir kitap. Kitapta o kadar çok karakter var ki bir süre kimin kim olduğunu kavrayamıyorsunuz. Bütün karakterlerde kitabın başında bir anda okuyucuya sunuluyor. Buda insanda kafa karışıklığına neden oluyor. Kitapta farklı karakterlerin ağzından okuyoruz olayları ki bence buda gereksizdi. Konusu da sıradandı. Parama yazık olduğunu düşünüyorum. Normalde kitapları bu kadar sert bir dille eleştirmem ama bu kitap tam bir faciaydı. Kimseye tavsiye etmiyorum.

sibel murat 
26 Kas 2014 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Çerezlik denilecek kadar basit yazılmış bir kitap. Edebi anlamda kazandıracak bir şey beklemeden okunabilir.

çağın eracar 
05 Mar 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Adin da anlaşılacağı gibi bir aşk romanı okurken içinizi ısıtacak yaşamlar ben severek okudum ve yazarin anlatımı da gayet sürükleyici bu kitaba puanim 10 üzerinden 8 "Hayatları farklı istikamette seyreden ve birbirine dostluk bagiyla bağlı olan üç kadının öyküsü, yüzünüzde bir tebessüm ve hayatiniz da bir iz bırakacak"

Mihraç 
10 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 4 günde · Puan vermedi

Betimleme yaparken bile gözümün önüne gelen karakterleri sevemedim ... Donuk ,ruhsuz yazılmış bitsede kurtulsam denilen turdendi. Kitap alırken kapağına ve ismine göre seçenlere naçizane fikrim kapağına ismine aldanıp almayın .

Çerez olsun diye alınan ama onu bile zar zor veren, hikaye örüntüsü gayet karışık giden ,sanırım çevirisi de kötü bir kitap. Eğer çok ucuza bulursanız ya da kitapsız kalırsanız okuyun.