Aşk Ölümden Uyanıştır

8,1/10  (62 Oy) · 
200 okunma  · 
47 beğeni  · 
1.593 gösterim
O, sadece gerçeği istiyordu.... katil ise onu yok etmeyi....

Önce hayatını birleştireceği insan tarafından düğün günü terk edildi, ardından henüz yaşadığı şoku atlatamamışken büyük bir gürültüyle gerçekleşen patlamadan kıl payı kurtuldu. Peki Ninanın başına gelen bütün bu olaylar bir tesadüf müydü? Yoksa bunların arkasında kimsenin bilmediği acımasız sırlar mı vardı?

Tecrübeli dedektif Sam Navarro tam da bu gerçeği bulmalıdır, hem de hiç vakit kaybetmeden. Nina ve Sam olayların peşine düştüğünde karabasan gibi üzerlerine çöken, son derece keskin bir zekâya sahip, tehlikeli ve gözü dönmüş bir ruh hastasıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır...

"Tess Gerritsen'in ustalığına yakışan bir gerilim."
Harlan Coben

"Tess Gerritsen sizi heyecanına zor dayanacağınız bir girdabın içine sürüklüyor."
San Jose Mercury News

"Tess Gerritsen bu kitabında aksiyon, macera ve güçlü bir
romantizmi bir arada sunuyor."
RT Book Reviews

"Tek kelimeyle hayranlık uyandırıcı... Gerritsen, inandırıcı karakterlerin yer aldığı, sağlam bir kurgudan oluşan bu kitapla hayranlarının beklentisini hayli hayli karşılıyor."
Los Angeles Times

"Tess Gerritsen bu romanıyla polisiye-gerilim türünde
zirveyi kimseye bırakmamakta kararlı olduğunu gösteriyor."
USA Today

(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2013
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9786053481485
 • Orijinal Adı:
  Keeper Of The Bride
 • Çeviri:
  Bahar Yaldız Çelik
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
03 Oca 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

O, sadece gerçeği istiyordu... Katil ise onu yok etmeyi... önce hayatını birleştireceği insan tarafından düğün günü terk edildi, ardından henüz yaşadığı şoku atlatamamışken büyük bir gürültüyle gerçekleşen patlamadan kıl payı kurtuldu. Peki Nina'nın başına gelen bütün bu olaylar bir tesadüf müydü? Yoksa bunların arkasında kimsenin bilmediği acımasız sırlar mı vardı? İşte bütün bu gizemi, soruların cevaplarını merak ettiyseniz cevapları Aşk Ölümden Uyanıştır romanında sizleri bekliyor. Ben okumadan geçmeyin derim. Bu kitapta adında anlaşılabileceği üzere hem gerilim hem de aşk var. gerilimi ve aşkı iliklerinize kadar hissettirmeyi büyük ustalık ve profesyonellik ile başarmış yazar. Tess Gerrıtsen'in kalemine göre oldukça basit olmuş ama yine de okumaya değecek türden bir romandı. Aralıksız bir şekilde okuduğum romanlar arasındadır. Özellikle son sayfalarında adrenalin tavan yapıyor. Yazara teşekkürler...

HANDAN TURAN 
22 Haz 2015 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Tess Gerritsen den yine basit kurgulu bir kitap daha... Güzel kitaplar yazan yazarların sırf yazmak için yazmaları çok can sıkıcı. Bu kitapta proje ölümcül virüs ile aynı seviyede. basit, düz, yazmış olmak için yazıldığı çok belli.

Derya 
09 Mar 00:02 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Yazarın diğer kitaplarına göre biraz sönük kalmış...aşk daha ön planda bu kitabında...ama tess gerrıtsen yazdıysa okunur diye düşündüm ve okudum...

Hakan Aktaş 
13 Kas 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Güzel bir eser daha karşımızda. Okurken kafamda değişik senaryolar koyduğum bir kitap. Sonunu sürekli tahmin etmeye çalıştım. Her yeni olayda farklı düşüncelere kapıldım. Ancak sonuna yaklaştığımda ise hiç tahmin etmediğim bir şekil aldı. Okumaktan zevk aldığım güzel bir kitap. Tess Gerritsen kitaplarına yaptığım incelemelerde (genelde) benzer bir cümle yer alır. Tess Gerritsen okuduğum en iyi yazar. Herkese keyifli okumalar.

Kitaptan 3 Alıntı

Burcu Mutlu 
14 Tem 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Hiçbir zaman değişmeyeceğine güvendiği tek bir şey vardı. O da dünyanın hiçbir zaman suçlulardan arınamayacağıydı.

Aşk Ölümden Uyanıştır, Tess Gerritsen (Sayfa 151 - Martı Yayınları)Aşk Ölümden Uyanıştır, Tess Gerritsen (Sayfa 151 - Martı Yayınları)
Ducati Monster 696 
26 May 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

İnsanları iki durum üzebilirdi anca;biri ölüp gitmek,diğeri gidip ölmek.

Aşk Ölümden Uyanıştır, Tess Gerritsen (Sayfa 42)Aşk Ölümden Uyanıştır, Tess Gerritsen (Sayfa 42)
Kitap Ayracı 
07 May 14:04 · Kitabı okudu · Puan vermedi

En azından kalbini paramparça eden bu ilişkiden yanına tek kâr kalan bronz bir ten olabilirdi.

Aşk Ölümden Uyanıştır, Tess GerritsenAşk Ölümden Uyanıştır, Tess Gerritsen