Aşk Sıraya Girmez

9,3/10  (7 Oy) · 
10 okunma  · 
6 beğeni  · 
342 gösterim
"Oya da gidince elimden tutacak kimsem olmayacaktı. Dolaba baktım. Yarısının bir kez daha boşalmasını istemiyordum. Oya'ya karşı hislerim değişmişti, ama bunu ona nasıl anlatacağımı bilemiyordum. Birlikte geçirdiğimiz altı ay boyunca ne zaman romantik bir an olsa bir şey yapıp ortamın havasını değiştiriveriyordu. Yasemin'e anlattığımda, ?Onurant hastalığı... Zamanla düzelir,' demişti. Düzelmek bir yana, günler geçtikçe tamamen uzaklaştı. Böyle zor bir günün sonunda gidecek olması bile Oya'nın bu evliliği kafasında tamamen bitirdiğine işaretti. Dolabın meşe ağacından kapılarına bakakalmıştım yine."

"Kırılma Anları" adlı üçlemesinin ilk kitabı O Anda'da ilişkiler üzerinden kadını anlatan Melike İnci, Aşk Sıraya Girmez'de kadınlarla ilişkileri üzerinden bir erkeği tanımlıyor.
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2016
 • Sayfa Sayısı:
  198
 • ISBN:
  9786059782302
 • Yayınevi:
  Yitik Ülke Yayınları
 • Kitabın Türü:
aysun 
12 Haz 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 8/10 puan

Nisanda O Anda kitabını okuduğumda serinin diğer kitaplarını da almaya karar vermiştim. Hikayesine bayılmıştım yazarın. Kitaptaki kişileri sevmiştim özellikle de Zübeyde'yi. Araya biraz zaman girse elime alıp hemen okudum ve çok beğendim. Bir an evvel son kitabı okumayı bekliyorum...