Aşka Adanmış Bir Gün MacKinnon’s Rangers Serisi 3

7,3/10  (4 Oy) · 
14 okunma  · 
3 beğeni  · 
719 gösterim
Tutku bir kez alev aldı mı onu söndürmek ya da varlığını inkar etmek zordur.

Connor MacKinnon, komutanı Lord William Wentworth'ten öyle nefret etmektedir ki Wentworth'ün yeğenini bir Şavni'nin esaretinden kurtarmakla görevlendirildiğinde kızın da tıpkı dayısı gibi aşağılık biri olduğunu düşünür. Ancak karşısında gördüğü kadın cesur ve güzel fakat çevresi tehlikelerle sarılıdır. Sarah'yı kurtarmanın tek yolu ise onu kaçıran ve üzerinde kötü emelleri olan hain savaşçının ellerinden onu bir şekilde geri almaktır.

Londra'da yasaklarla büyüyen ve kendini bir anda bir trajedinin ortasında bulan Leydi Sarah sınırdaki zorlu koşullara karşı hazırlıksız yakalanmıştır ya da belki de hazırlıksız yakalandığı, Connor için hissettiği duygulardır. Ormanı geride bıraktıklarında asıl korunmaya ihtiyacı olan kişinin Connor olduğu anlaşılır. Dayısı Lord William, Connor'ın onu kurtarmak için yaptıklarını bilse hiç düşünmez onu öldürürdü.

Ne var ki tutku bir kez alev aldı mı onu söndürmek ya da varlığını inkar etmek zordur. Aşkın izlerinin savaştaki en kötü yaradan daha derin olduğunu gören Connor'ın Sarah'yı kendi yanına çekmek için krallığa karşı gelmesi gerekecektir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2013
 • Sayfa Sayısı:
  528
 • ISBN:
  9786054629480
 • Orijinal Adı:
  Defiant
 • Çeviri:
  Gizem Tezyürek
 • Yayınevi:
  Koridor Yayıncılık
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 1 Alıntı

Canan Mdk 
26 Ağu 14:45 · Kitabı okudu · Puan vermedi

“Bu savaşta bir sürü masum insanın kanı döküldü- (...)Kor­karım bir gün Tanrı’ya bu katliamın hesabını vermek zorunda kalacağız-..."

Aşka Adanmış Bir Gün, Pamela Clare (Sayfa 92)Aşka Adanmış Bir Gün, Pamela Clare (Sayfa 92)