Aşka Merhaba

7,0/10  (8 Oy) · 
21 okunma  · 
6 beğeni  · 
619 gösterim
Yirmi dokuz yaşındaki Lola Watson'ın hayatı iyi gidiyordur:Mükemmel arkadaşlarıyla mutlu bir bekâr hayatı vardır, popüler bir dergide hep hayal ettiği işi yapıyordur ve büyük teyzesinden çok güzel bir evin kendisine miras kaldığını öğrenmiştir. Yeni komşuları fazla cana yakınlarsa ne olmuş yani?

Kız arkadaşı tarafından kapının önüne koyulan lise arkadaşı Hubert beklenmedik bir şekilde Lola'nın yanına taşınana ve kız kardeşi Mindy düğün tarihini Lola'nın otuzuncu yaş gününe aldığını açıklayana kadar mükemmel giden hayatında birdenbire çatlaklar oluşmaya başlar. Ancak yakışıklı ve esrarengiz Ryan Moriarty ile tanışınca Lola, kendisini kız kardeşinden bir adım öne geçirecek ve hayatına renk katacak mükemmel erkeği bulduğunu düşünür.

Karen McQuestion, kendisiyle dalga geçen Lola'nın başı çektiği eğlenceli bir romantik komedi sunuyor. Aşka Merhaba, en derin sevginin ve gerçek dostluğun bazen hiç beklemediğimiz bir yerde burnumuzun dibinde olduğunu bize hatırlatıyor.
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2013
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9786055175160
 • Orijinal Adı:
  Easily Amused
 • Çeviri:
  Özge Eldaş
 • Yayınevi:
  Aspendos Yayıncılık
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 3 Alıntı

angelsbooks 
13 Tem 15:39 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Babam her zaman daha çok değil, daha akıllıca çalış der.

Aşka Merhaba, Karen McQuestion (Sayfa 62 - Aspendos Yayınevi)Aşka Merhaba, Karen McQuestion (Sayfa 62 - Aspendos Yayınevi)
ebru tepe 
04 Oca 2016 · Kitabı okudu · 7/10 puan

''Dünya bazen kocaman soğuk bir yer olabilir.Birbirimize el uzatıp hayatı biraz kolaylaştırmamak için bir sebep yok.''

Aşka Merhaba, Karen McQuestionAşka Merhaba, Karen McQuestion
angelsbooks 
13 Tem 14:34 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Bir çok bebek, yetişkinlerin şişko birer minyatürü olduğu için doğal olarak tatlıydı zaten. Bir yetişkini çirkin yapan şeyler - orantısız kafalar, yağ kıvrımları, tel tel saçlar - küçükleri sevimli kılıyordu. Gel de çık işin içinden.

Aşka Merhaba, Karen McQuestion (Sayfa 19 - Aspendos Yayınları)Aşka Merhaba, Karen McQuestion (Sayfa 19 - Aspendos Yayınları)