Aşkımın Beden Dili

8,0/10  (12 Oy) · 
37 okunma  · 
12 beğeni  · 
1.586 gösterim
Onu düşününce gözbebekleriniz büyür, midenizde kelebekler uçuşur, vücudunuz canlanır, cildiniz güzelleşir, enerjiyle dolarsınız. Kısacası onu düşününce dünyanız değişmeye başlar. Peki ya o? O da sizi düşünüyor mu? O da sizi seviyor mu?

Aşkım Kapışmak âşık olduğunuzda beyninizi kemiren tüm bu şüphelere ayna tutmak için aşkın beden dilini deşifre ediyor. Beden dili ve iletişim üzerine tüyolar vererek karşı cinse yaklaşımınızı değiştirecek bakış açıları sunuyor.

Aşkı, sevgiyi, yalanı, aldatmayı, hoşlanmayı ya da hoşlanmamayı karşımızdakinin beden dilinden nasıl anlarız? Beden dilimizi kullanarak karşımızdakini etkileyebilir miyiz? İletişim ve beden dili üzerine sorulan tüm bu soruların ve daha fazlasının cevabı Aşkımın Beden Dili'nde…
(Tanıtım Bülteninden)
EDA BAŞDAŞ 
09 Mar 10:06 · Kitabı okudu · 32 günde · Beğendi · 6/10 puan

Bence tespitleri gayet doğru ve yerinde.Kitabı okurken çoğu zaman "haklı böyle yapıyorum" dediğim çok oldu.Normalde pek kitap bitiremem ama bunu bitirdim gerçekten.

Yağmur 
19 Ağu 18:03 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bol resimli ve örneklerle dolu bir kitaptı.Çok şey öğrendim.Çünkü ben bir psikolog adayıyım ve danışanlarıma karşı bir tek sözel değil bedensel olarak da güzel bir dile sahip olmam gerekiyor.Bunu en iyi hem stajımda hemde aldığım eğitimde öğrendim.Açık,net ve kısa oluşu hoşuma gitti.Akılda kalıcı bir şekilde anlatılmış.Tavsiye ederim.Keyifli okumalar. :)

Kübra 
25 Tem 04:20 · Kitabı okumayı düşünüyor · Puan vermedi

Ruhun, karanlık bir ormandır."
"Mucizeler yaşadığın andadır."
"Âşıkken mutlu olmak,
olağandışı bir durumdur."

Beha Türüdü 
11 Eki 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Aranılan ama bulunamayan,Bulunan ama anlaşılmayan,Anlaşıldığında unutulan,Bulunduğunda kayboluyor..Aşk yaşanması mümkünken,yaşamadığı mutluluklarla doludur,keşvedilmeyi ve tanınmayı bekleyen hayatlar,bir gün ansızın ve beklemek bir anda mı çıkagelir norm gereği,ilk adımı erkeklerden beklenip,mutluluk için mücadele ve atılgan role mi bürünmemiz gerekiyor ? Bekleyip görmek (!)

Kitaptan 8 Alıntı

Aşk
Ruhun, karanlık bir ormandır."
"Mucizeler yaşadığın andadır."
"Âşıkken mutlu olmak,
olağandışı bir durumdur."

Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 1 - ahmet)Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 1 - ahmet)

..., yüze dogal bir gülümseme hali yerleşmişse ve sen yerli yersiz gülüyorsan aşk sana çoktan "Hoş Geldin" demiş oluyor.

Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 204)Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 204)

Benim dilimden aşk
Biz içine gireceğimiz aşkı aradık ama bulduklarımızın hep dışında kaldık.

Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 36 - Destek Yayınları)Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 36 - Destek Yayınları)

Aslında bedenimizin her parçası konuşuyor desem, ağzımızla en iyi yaptığımız şey, gerçekleri saklamak desem...

Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 11)Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 11)

Öyle büyüktür ki kadının gönül dünyası birçok şeyi aşkla sevebilir. Sevgilisini, kocasını, evladını, dostunu, hayvanları, müziği, doğayı, renkleri, anıları, hayalleri, insanı ve hepsini Yaratanı.

Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 179)Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 179)
ŞÜKRÜ UYAR 
19 Haz 22:27 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Erkeğin uzun ilişki kurabileceği kadınlar aynı zamanda zor kadınlardır.Erkek uğraşmayı ve bedel ödemeyi sever.Ödedikçe de kadın onun için değerlenir.

Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 182 - destek yay)Aşkımın Beden Dili, Aşkım Kapışmak (Sayfa 182 - destek yay)