Aşkın Cep Defteri

Murathan Mungan

Aşkın Cep Defteri Sözleri ve Alıntıları

Aşkın Cep Defteri sözleri ve alıntılarını, Aşkın Cep Defteri kitap alıntılarını, Aşkın Cep Defteri en etkileyici cümleleri ve paragragları 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
~ Sen aklınla ne düşünürsen düşün, kalbin kendi hafızası vardır… ~
İyi geceler
. Başlarken de biliyordum: Aşk hakkında ne söylerseniz söyleyin eksik kalacaktır, yeni bir şey söylemek zaten olanaksızdır, söylediklerinizin bir bölümü kimileri tarafından ya yaşam deneyim noksanlığı, ya kötü niyet, ya da düpedüz budalalık nedeniyle yanlış anlaşılacak; başkalarına ya da hayata yanlış aktarılacaktır. En kötüsüyse, ne kadar yazarsanız yazın, söyleyebileceklerinizin onda birini bile söyleyememiş olduğunuzu bilmenizdir. Dolayısıyla aşk üzerine bütün bu söylediklerimi unutun. Ben de öyle yapacağım. Ya da kaldığım yerden devam edin... ~ SON ~ .
Sayfa 151Kitabı okudu
Nehir başka, vardığı yerler başkadır.
Sayfa 82 - MetisKitabı okudu
Hayat, bazen kaybedilmiş şeylerin toplamıdır.
Birbirlerine aşık olan insanlar, tek başlarına kaldıklarında aslında birbirleri hakkında ne kadar az şey bildiklerini fark ederler.
Kader aradığı kişiyi insanın karşısına her seferinde kapı komşu­su olarak çıkarmaz. Uzakları yakın etmek düşer size. Haritaları seviniz.
Aşkın hep bir yanılsama oluşundan söz ederler. Ya onun berrak­laştırıcı gücü? Âşıkken dokunduğumuz, kokladığımız, duydu­ğumuz, gördüğümüz dünya?
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.