1000Kitap Logosu
Aslında Giden Erkek Yoktur
Aslında Giden Erkek Yoktur
Aslında Giden Erkek Yoktur

Aslında Giden Erkek Yoktur

Dişi Olmanın Unutulan Sırları

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.8
60 Kişi
271
Okunma
58
Beğeni
2.717
Gösterim
230 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 6 sa. 31 dk.
Adı
Aslında Giden Erkek Yoktur (Dişi Olmanın Unutulan Sırları)
Basım
Türkçe · Türkiye · Destek Yayınları · Ocak 2012 · Karton kapak · 9786054455898
Diğer baskılar
Aslında Giden Erkek Yoktur
Aslında Giden Erkek Yoktur
Gerçek ve unutulmuş dişilik bilgilerini öğrenmeye çalışan kadınların değişim öyküleri... "Kaybetme korkusu, bize ilişkilerimizde hata yaptırır. Erkeği olduğu gibi kabul etmemizi engeller. Kalbimizi ona tam olarak açamayız. Ne kendimizi ne de erkeği gerçek anlamda sevmeyi bilmiyor oluruz. Herhangi bir erkek hayatımıza girdiğinde, hemen duygusal boşluklarımızı doyurması için beklentiler oluştururuz. Ve bunları bize vermediği zaman, ya ona tutunur ya da terk eder uzaklaşırız. Onu görmediğimiz, haber almadığımız zaman acı çeker, şüphe duyarız. Güvenemeyiz." Gerçek dişi etrafındaki erkeklerde mıknatıs etkisi yaratır! Onun hayatından hiçbir erkek gidemez. Gitse bile bir süre sonra geri gelir. Ancak burada önemli olan, kimin geldiği değil, kiminle gerçek ve kalpten bağ kurulabildiğidir. Hayatımızdan giden hiç kimsenin olmadığını, istediğimiz ve korkmadığımız her an onları kolaylıkla geri getirebileceğimizi, derinlere gömdüğümüz bu yeteneğimizin kadim bilgilerini yeniden hatırlayabiliriz. Hatta istersek, bize olan manevi ve gönül borçlarını ödettirebiliriz! Erkeğinizin sizi duygusal olarak yarım bırakması, oluşturduğu beklentileri karşılamaması, sözleriyle davranışlarının birbirini tutmaması yüzünden yaşam enerjinizi çalmışsa onu geri alabilirsiniz! Gerçek bir dişi, gücünü sadece anne rolünden değil, sevgili rolünden alır. Gerçek dişi, alır, vermez. Erkeğinin kendi yöntemleriyle sorunu çözmesine, büyümesine izin verir. Siz dişi bir kadın olur, bilinçaltınızdaki korkuları yenerseniz, en cimri erkek size cömert, en çapkın erkek size sadık olur! Ayrılık acısını yok etmek sanıldığı kadar zor değildir! Acı, kişinin aşık olduğu insana olan özlemi değildir! Ayırt edilmesi gereken şey, özlemini çektiğimiz beklenti ve duygumuzdur. Tantra: Cinselliğin 4 boyutu ve 4 seviyede orgazm! G noktası pek çok uzman tarafından hâlâ tartışıladursun, kendini keşfedebilen kadınlar artık G noktası orgazmını rahatlıkla yaşayabiliyorlar!
6 mağazanın 6 ürününün ortalama fiyatı: ₺19,25
7.8
10 üzerinden
60 Puan · 9 İnceleme
Çağla Kaplan
Aslında Giden Erkek Yoktur'u inceledi.
230 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Aşırı Spoiler içerir
Kitap “Biz erkekleri yanlış anlamışız dedirtiyor. “ Sevgiyle tavsiye ediyorum çünkü egoyla taktikle yürümez kalpten gelenle davranan kazanır. İçinden geleni söyle seven sever sevmezse de kendi bilir gibi gibi anekdotlar içeren böyle hani bizi strateji yapmaya sürükleyen yanlış şeyler varya zaten yapınca da mutlu olmadığımız onlardan arındırıp bi silkeleyip kendimize getiren yanı var bu kitap sahici kalbe dokunuyor gerçek özüne döndürüyor insanı hanımlar adil yıldırım okuyacağınıza Seda diker okuyun taktikle kazanmak tatmin etmez yapay olur ve enerjisel de hissedilir o zaten karşı tarafın bilinçaltı herşeyi biliyor
Aslında Giden Erkek Yoktur
OKUYACAKLARIMA EKLE
14
Dmla
Aslında Giden Erkek Yoktur'u inceledi.
230 syf.
·
3/10 puan
Arkadaşımın tavsiyesi ile aldığım kitap. Onay verdiğim yerlerde var fazla kastığını düşündüğüm yerlerde. Edebi bi eser olarak görmediğim için dümdüz cümle yapısı beni rahatsız etmedi. Ama keşke örnek teşkil etmesi adina aralara ekledigi ilişki hikayelerini çok zorlama bir dille yazmasaydı. Dediğim gibi amac edebi bi eser yazmaktan ziyade kadin erkek iliskilerine aciklik getirmek. Cok basarili bulmadim daha iyilerini okumuştum
Aslında Giden Erkek Yoktur
OKUYACAKLARIMA EKLE
7
hfulyacetinkaya
Aslında Giden Erkek Yoktur'u inceledi.
230 syf.
·
10/10 puan
"Kaybetme korkusu, bize ilişkilerimizde hata yaptırır. Erkeği olduğu gibi kabul etmemizi engeller. Kalbimizi ona tam olarak açamayız. Ne kendimizi ne de erkeği gerçek anlamda sevmeyi bilmiyor oluruz. Herhangi bir erkek hayatımıza girdiğinde, hemen duygusal boşluklarımızı doyurması için beklentiler oluştururuz. Ve bunları bize vermediği zaman, ya ona tutunur ya da terk eder uzaklaşırız. Onu görmediğimiz, haber almadığımız zaman acı çeker, şüphe duyarız. Güvenemeyiz."
Aslında Giden Erkek Yoktur
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Kitap okumak
Aslında Giden Erkek Yoktur'u inceledi.
230 syf.
·
Beğendi
·
8/10 puan
Evli veya evlenme niyeti ve döneminde olan kadın erkek istisnasız herkes tarafından okunması gereken, hayatınıza katkısı olacak bir eser. Gerçek bir başucu kitabı. Ara ara tekrar ele alınıp okunmasında, unutulanların hatırlanıp, pekiştirilmesinde, çok yarar olacaktır. Ancak, her nedense psikoloji bilimi ile uğraşan yazarların eserlerinde sıklıkla gördüğümüz, cinsellik ile ilgili anlatımlar, bu kitapta da yer almış. O kısımlar olmasa idi eser kendinden hiçbir şey kaybetmeyecekti belki de.
Aslında Giden Erkek Yoktur
OKUYACAKLARIMA EKLE