At: Bowers Dosyaları 3

10,0/10  (1 Oy) · 
1 okunma  · 
1 beğeni  · 
446 gösterim
"Birinci sınıf bir gerilim!"
-RT, Kritik-

"Kalp atışlarınızı hızlandıran harika bir gerilim romanı!"
-New York Times, çok satan yazar Eric Wilson-

Tünelin sonuna yaklaşmıştım; kırpışan, parlak ışık tam karşımdaydı. Seslendim. Adı, tünelin tozlu atmosferinde ürkütücü biçimde yankılandı.

"Buna son vermenin zamanı geldi!"

"Tebrikler Pat!" dönemecin öte tarafından bir yerden cevap verdi.

"Öyküye hoş geldin!"

At, FBI Kriminoloğu Özel Ajan Patrick Bowers'ı konu alan, çok satan Bowers Dosyaları gerilim serisinin Piyon ve Kale'yi takip eden üçüncü kitabı.

Ajan Bowers, ülkenin en tehlikeli suçlularının izini sürüp onları yakalamaktadır oysa bu kez katil onu izliyor gibi görünüyor... Katilin, işlediği suçların ayrıntılı bir planının eski bir el yazmasının içinde olduğunu fark edince bir sonraki cinayeti engellemek için zamana karşı bir yarışa başlıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2013
 • Sayfa Sayısı:
  567
 • ISBN:
  9786051211640
 • Çeviri:
  Ebru Berrin Alpay
 • Yayınevi:
  Kyrhos Yayınları
 • Kitabın Türü:
Serdar Poirot 
07 Eki 2015 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Yazardan mükemmel bir polisiye roman. Bowers serisinin üçüncü romanı. Patrick Bowers, mesleğinin başındaki bir olayla ilgili olarak ifade vermeye gider. Bu arada Denver'da işlenen bazı çifte cinayetlerin çözümü için Kurt Mason adlı polise yardımcı olmaktadır. Giovanni ve John lakaplı birisi, Bowers'ın peşine düşen esli vali ve suikastçi Sebastian Taylor'u ve sevgilisini öldürür. Arka arkaya çifte cinayetler işlenmeye başlar. Bowers, bir yandan mahkemede yalan söylememeye çalışmaktadır, bir yandan Cheyenne Warren adlı bayan dedektifle yakınlaşmaktadır, bir yandan da Tessa'nın annesinin günlüğü ve problemleri ile ilgilenmektedir. Giovanni, Boccacio'num Decameron adlı eserinden etkilenerek cinayetler işleyen biridir. Bowers, bu konuda da her zamanki gibi Angela, Ralph, profesör Calvin gibi isimlerden yardım alacaktır ama Giovanni'nin bir numaralı hedefidir. Acaba hayatını kurtarabilecek midir? Giovanni kimdir? Soluksuz okunan bir roman.