Atarlı Romantik Mecbur Kalmadıkça âşık Olmayın!

7,3/10  (6 Oy) · 
26 okunma  · 
5 beğeni  · 
610 gösterim
İki ‘yaka’sı bir araya gelmeyen koskocaman İstanbul’da kırmızılı pembeli hayaller kurarken, hayal kurmayı unutmayan biri Büdü. Her sabah o lanet olası sevmediği işine giderken ‘NE GİYECEĞİM LAN BEN’ diyor, çünkü giymek üzere olduğu bütün kıyafetleri ütüsüz. Zaten ütülü hayat mı olur? Hayat dediğin azcık kırışık olur. İnsanın elleri, ayakları, dudakları, gözleri aşktan tutulmuşken kırışır hayat; en güzel ütüyü getirsen yine de düzeltemezsin. Ama Büdü düzeltir, çünkü Büdü her şeyin üstesinden gelir.

YALAN! Parasız pulsuz âşık mı olunur çok affedersin? Zamansız gelen aşka pis diyaloglar kurar Büdü. Kocaman kabarık saçlarının arasından her şeye şikâyet eder durur ama kimse görmez. Kafasına bazen dank eder Büdü’nün, önce görmezden gelir sonra da hayatını değiştirir. Hikâyeler yazar, yazdığı hikayelerde bazen eski sevgilisini affeder, bazen öldürür, bazen unutur… Deli gibi bir şeydir yani. Komik bir karanlık düşünün, işte o karanlıkta hayatının en güzel gülümsemesiyle karşılaşır; lükse bak lan: HAYAT SÜPER !
 • Baskı Tarihi:
  2013
 • Sayfa Sayısı:
  190
 • ISBN:
  9786055134280
 • Yayınevi:
  Okuyan Us Yayınları
 • Kitabın Türü:
Duygù 
21 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Okurken çok keyif aldım. Ve bir çırpıda bitti, keyifliydi. Tavsiye diyorum... Yazarın komikliklerinden hiç bahsetmiyorum bile... Almalısın ve okumalısın...