Atatürk Beni Tanımalıydı

7,3/10  (3 Oy) · 
2 okunma  · 
1 beğeni  · 
337 gösterim
Atatürk BENi Tanımalıydı
Çünkü BEN: Doğuştan sahip olmadığım hiçbir özelliği başarısızlık nedeni olarak kabul etmem. Bir başbakan çocuğu olmayabilirim ama bir başbakan ya da başkan babası olmak elimdedir benim

Atatürk BENi Tanımalıydı
Çünkü BEN: Bana saygı duyanların saygılarının ana kaynağının korku olmasını istemem. Bilgi ve birikime dayalı bir saygı oluşturmaktır temel hedefim. Zorla ya da makamımla değil gönülleri fethederek ulaşırım hedefime

Atatürk BENi Tanımalıydı
Çünkü BEN: Kurtarıcı bekleyenlerden değilim. Kurtarıcı bekleniyorsa o, ben olurum. Hiçbir makam benim kaldıramayacağım kadar ağır değildir.
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2011
 • Sayfa Sayısı:
  168
 • ISBN:
  9786055514556
 • Yayınevi:
  Pozitif Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
EMRE YAMAN 
30 Kas 2016 · Kitabı okudu · 7 günde · 6/10 puan

Kişisel Gelişim kitabı.

Atatürk'ün hayatı ve başarıları ele alınarak bizlere yol gösterilmek istenmiş.Atatürk'ün yaşadığı diyaloglar,söylediği sözler kitapta yer almış.Kişisel gelişim kitabı okumak ve Atatürk hakkında yeni bilgiler edinmek için okumak isterseniz tavsiye ederim.

Kitabın isminin espirisi ise yazar her anlattığı konudan sonra Atatürk Beni Tanımalıydı ben onun istediği gibi,onun yolundan giden birisiyim tarzında yani anlattığı konunun özelliklerinin kendinde bulunduğundan bahsediyor.