Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Ateşböceklerinin Mevsimi

7.810 üzerinden
50 Puan · 6 İnceleme
624 syf.
5/10
Kitabın akışı ve anlatım dili gayet güzel ancak konusunu çok sevemedim ve ne yazık ki bu yüzden de okurken hiç içine çekmedi. Belki daha sakin bir zamanda, daha sakin bir kafayla okumam gerekirdi. Yine de fena değil... Sakin tarzı sevenler, bu kitabı da sevebilir.
624 syf.
10/10
·
Beğendi
İnsanların kader labirentinde hangi yollara başvurursa başvursun, yine de labirentin sonunda tek bir çıkış olduğunu anlatan hüzünlü bir kitap, okumanızı gerçekten tavsiye ederim :)
624 syf.
·
Puan vermedi
Kendi halinde yaşayıp giden bir İrlanda köyüne köklerini aramaya milyoner bir adamın ve ailesinin gelmesiyle tüm insanların hayatı bir şekilde değişir. Özellikle milyonerin dört tane barı olacak oteli yapacağı yerin tam karşısında bar işleten mütevazi Ryan ailesinin. Yine bol...
624 syf.
7/10
·
Beğendi
·
45 günde okudu
Merhaba Ne kadar sağlıklı bir inceleme yazarım bilemiyorum ama yazmadan da geçmek istemedim. İmla hatalarımın kusuruna bakmayın yorugunluktan. Kitabın ilk yüz sayfasında inanılmaz sıkıldım hatta birazda panikledim sanırım, çünkü çok fazla karekter ile karşılaştım. “Eyvah...