Ayetler ve Öyküler 2

0,0/10  (0 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
339 gösterim
BU KİTABI KİMLER ALMALI'
Öykü Seven Bütün Okuyucular, Eğitimciler, Anne-Babalar, Ortaöğretim Öğrencileri
EDİTÖR GÖRÜŞÜ:
Kâinatın yaratıcısı olan Hazreti Allah, yaratmış olduğu muhteşem eserleriyle ve rahmetinin süslü meyveleriyle kendini bildiriyor ve tanıtıyor. Aynı zaman da sonsuz ikram ve ihsanıyla da bizlere olan muhabbetini gösteriyor.
Bütün bunlara karşılık insan: yaratıcısını iman ile tanıyıp, ibadet ile kendini Ona sevdirmezse ne kadar büyük kayıpta olacağını kâinatın yaratılışından beri bütün mukaddes kitaplar ve peygamberler haykırmaktadır.
Gazeteci Yazar Recep Bozdağın, Yaratıcımızı daha iyi tanımak ve kendimizi ona daha çok sevdirebilmek maksadıyla hazırlamış olduğu Hayatımızı Kolaylaştıran Ayet ve Öyküler dizisinin ikinci kitabı olan bu eserde, Evlilik-Aile, Çocuk Eğitimi ve Doğru Ticaret başlıkları altında derlenmiş ayetler ve öyküler bulacaksınız.
Bu ayetler ve öyküleri okurken kimi zaman sevinci, kimi zaman hüznü, kimi zaman da pişmanlığı okuyarak insanın Rabbini daha iyi tanımasına, sevmesine ve hayatını kolaylaştırmasına dair açılan pencereler bulacaksınız. Bundan sonra söz ayetlerde ve onları zihnimize yakınlaştıracak olan öykülerde
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2010
 • Sayfa Sayısı:
  176
 • ISBN:
  9786055900710
 • Yayınevi:
  Önemli Kitap
 • Kitabın Türü: