Aynadan Geçen Kız Kış Nişanlıları

9,3/10  (3 Oy) · 
6 okunma  · 
5 beğeni  · 
86 gösterim
Fransa’nın büyük yayımcılarından Gallimard Jeunesse’nin öncülüğünde RTL televizyonu ve Télérama dergisi, genç okurlar için yazmayı hayal eden herkesin katılabileceği büyük bir yarışma organize ettiler. Yayıncı, yazar, gazeteci ve halktan oluşan geniş bir jüri, gönderilen 1362 eser arasından sadece bir tanesini ödüle layık buldu.
İşte şu an o kitabı tutuyorsunuz elinizde!
“Aynadan Geçen Kız” serisinin ilk kitabı olan Kış Nişanlıları, fantastik edebiyatın gözde yapıtlarından biri...
Sembolizme ve mitlere güçlü göndermeleri olan kitap, şifrelerle dolu eşsiz bir okuma serüveni vaat ediyor.

Anima’da ailesiyle yaşayan, özellikle büyük amcasıyla sıkça vakit geçiren Ophélie, yetenekli, içekapanık ve tuhaf bir kızdır. Dokunduğu eşyaların geçmişini okuyabiliyor ve aynalardan geçerek seyahat edebiliyordur. Ophélie onu eşsiz kılan armağanlarla donatılmış gibidir adeta. Ailesi tarafından zorlandığı protokol evliliğine karşı çıkmaz ve Thorn’la evlenmeyi kabul eder. Ancak Thorn’u sevmek de kabul etmek de kolay değildir. Ophélie’nin huysuz ve gizemli bu adamla birlikte atılacağı macera, beklenmedik bir geleceğe gebedir.
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2017
 • Sayfa Sayısı:
  376
 • ISBN:
  9786053112167
 • Yayınevi:
  Destek Yayınları
 • Kitabın Türü:
Duygu 
27 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 6 günde · Beğendi · 10/10 puan

üçlemenin ilk serisiymiş. daha 2.si çevrilmemiş 3.sü de hiç çıkmamış ama harika bi kitap umarım hemen çıkar. filmi de çıksın. içinde yaşayalım bu kitabın.