Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Ayşegül 5 - Yetenekli Prenses

910 üzerinden
12 Puan · 5 İnceleme
112 syf.
·
Puan vermedi
·
1 saatte okudu
Çocukluk zamanlarının unutulmaz kitaplarından Ayşegül serisi. Okurken çok keyif aldığım, hikayelerine ve çizimlerine bayıldığım kitaplardan. Her çocuğun seveceği bir seri.
112 syf.
10/10
·
Beğendi
Öncelikle kitap 2012 den önce çıktı 2008 2009 yılları arası hayatımın ilk bitirdiğim seri kitap arasında yer buluyor bisiklet kazası vardı sanırım beni en çok etkileyen o kitaptı.Kitapçığın görselleri beni en çok etkileyen şeylerden biriydi o duyguyu sana çok iyi anlatıyorlardı her zaman akıllarımdan çıkmayacak unutamayacağım bir kitap serisi olucak.
112 syf.
10/10
·
Beğendi
Nacizhane iş arkadaşım, sevgili dostum Ayşegül'ün yeteneklerini gözler önüne serdiği bu eserden kendime çıkardığım dersleri ayrı bir kitap olarak yazmayı planlıyorum. Umarım diğer okuyucularda bu önemli kıssadan hisselerini çıkartarak hayatlarına daha da fazla anlam katarlar. Yetenek avcısı Acun Ilıcalı'ya sevgiyle.
112 syf.
·
Puan vermedi
Küçüklüğümde her kız çocuğu gibi balerin olmak isterdim. Ayşegül serisi vardı, annem sırasıyla alırdı hepsini. Ayşegül ne olursa onu olmak ister, ne yapıyorsa onu yapmaya çalışırdım. Ayrıca çok güzeldi, içten içe hem özenir hem kıskanırdım :))