Az Mantıklı Konuş

7,6/10  (11 Oy) · 
17 okunma  · 
7 beğeni  · 
1.283 gösterim
Bir gün en yakın arkadaşınız siz evde sürekli pinekleyip aşk filmleri izlerken, sizinle hayatınızı değiştirecek bir anlaşma yapsa ne derdiniz? Hatta biraz daha açalım... Bu anlaşmanın içeriği, tanımadığınız her adamın görüşme teklifini gerçek aşkı bulabilmek için kabul etmek zorunda olmanız olsa? Cevabınızı duyuyor gibiyim. Hayır değil mi? Ben ne yaptım? Kabul ettim! Gerçek aşkımı buldum mu sizce? Gelin size şunu baştan bir anlatayım...
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2015
 • Sayfa Sayısı:
  220
 • ISBN:
  9786059226165
 • Yayınevi:
  Papillon Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Güler Bilkay Aygün 
16 May 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Geçen yıl okumuştum. Ergen edebiyatı sayılacak türden çok eğlenceli bir kitap. Okurken kahkahalarla güldüğüm oldu. Kafanızı dağıtmak, eğlenceli bir kitap okumak isterseniz. Bu kitap ideal.

Özge Uzun 
09 Ara 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · 7/10 puan

Kitap için kullanabileceğim en iyi sıfat 'hafif' sanırım. Hafif bir anlatımla insanı eğlendirerek, güldürerek içine çekiyor. Bir kaç saatte de bitiyor. Bir filme ayırdığım vakti ayırarak bir çok filmden daha fazla eğlendirecek bir kitap okumak isteyenler için.

Ağır kitaplara ara vermek için okunabilecek en ideal kitap. Bir günde bitirdim. Sürükleyici ve çok eğlenceli. Sevgili edinemeyen bir kız arkadaşının yaptığı teklife evet diyor ve tüm çıkma tekliflerini kabul ediyor. Eğlence de kaçınılmaz oluyor..

Tuana 
16 Haz 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Güneş... hayatı evde oturup aşk filimleri izleyip ekler yemekle geçiren üniversite 4. sınıf öğrencisi. Üniversite 4e geçtiği gibi daha da asosyalleşip dışarı bile çıkmaya başlamamıştı taki ev arkadaşı Inci 《kesinlikle favori karakterlerimden》 ile yapmış olduğu anlaşmaya kadar anlaşma genel olarak 6 Nisandan , 24 Ağustosa kadar ona buluşma teklifi eden tüm beylerle buluşmak idi. Birazcıkte Güneşin taliplerine değinelim. Çoğu kişi gibi benim favorimde bay-× ti , tabi sevdiğim kişiler kadar nefret ettiğim/sevmediğim kişilerde var bu durumda da- bikini ve biscolata kapışır çünkü 2sinden de nefret ettim. Tabi kitabı bu kadar övdüm ama beğenmediğim/hoşlanmadığım yerlerde oldu. Yazar Güneş'i sonda birleştireceği kişiyi geçtiği her durumda harika bir karakter olarak gösteriyor yani siz sona gelmeden evet Güneş bunla sevgili olacak diyorsunuz. Eğer tavsiye ediyor musunuz diye sorarsanız (sormadılar) , kafanız doluysa alın okuyun derim ben.

Kitaptan 1 Alıntı

HİLAL YILDIZ 
22 Oca 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

'Bilemiyorum,aşık olamıyorsan ,kimseye aldırmadan dans edemiyorsan ,şarkılar mırıldanmıyor ,ıslık bile çalamıyorsan ne anlamı var ki aklı başında olmanın ?Çoçukluk buysa,evet ben çoçuğum.'

Az Mantıklı Konuş, Aylem GüngördüAz Mantıklı Konuş, Aylem Güngördü