Baharı Beklerken Claybornes' Brides (Rose Hill) Serisi 5

6,8/10  (13 Oy) · 
62 okunma  · 
11 beğeni  · 
1.086 gösterim
Çok satan kitapların yazarı Julie Garwood'dan serinin merakla beklenen son kitabı BAHARI BEKLERKEN eğlenceli ve romantik bir aşk hikâyesiyle okurlarla buluşuyor
Cole Clayborne kandırılarak rozet sahibi olur ve Daniel Ryan tarafından polis şefliği görevine getirilir. Elinde olsa bu sorumluluğu reddedecektir ama Blackwater Çetesi yine iş başında olduğundan geri planda kalamaz. Ryan iki senedir - bir banka soygununda karısını ve kızını kaybettiğinden beri - çeteyi takip etmektedir ve meseleyi çözmesi için onun yardımına ihtiyaç duymaktadır.
Rockford Falls Bankası soyulduğunda tanıklardan sadece biri sağ kurtulmuştur. Fakat sorgulanmaktan korkan görgü tanığı ifade vermeye yanaşmamaktadır. Bu kişinin kimliğine dair Cole'un ve Daniel'ın elinde bulunan tek ipucu o öğleden sonra bankada işlem yapan üç kadının isminin bulunduğu listedir. Hayatta kalmayı başarmış olan tanık aristokrat Rebecca James midir yoksa sevimli Grace Winthrop mu? Peki ya baştan çıkarıcı Jessica Summers?
Cole ve Ryan banka soygunu meselesini çözerken ve katillerin peşine düşerken üç kadını da bir şekilde güvende tutmak zorundadırlar. Ancak en büyük tehlike bu güzellerden birine kalplerini kaptırmalarıdır.
Gerçekten harika Esprili, duygu yüklü ve kesinlikle merak uyandırıcı.
Romantic Times
Tarihi aşk romanı alanında güvenilir bir isim haline gelmiş olan Garwood yarattığı karakterlerle okuru yine büyülüyor.
People
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2012
 • Sayfa Sayısı:
  376
 • ISBN:
  9789944825979
 • Orijinal Adı:
  Come the Spring
 • Çeviri:
  Kübra Tekneci
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Sinem Atılgan 
30 Haz 2015 · Beğendi · 9/10 puan

Orta çağ romanı yazarlarından biri olan garwood'dan harika bir eser. Hem polisiye hem aşk bulunduruyor. Biraz adı aşk olmalı romanına benzettim. Ama aralarındaki fark azımsanmayacak kadar da değil. Polis günlerine geri dönen Şef Clayborne ve Blackwater çetesini yakalamak için her şeyi yapabilecek olan Şef Ryan banka soygunun olduğu saatlerde bankada işlem yapan 3 kadından görgü tanığı olanın kim olduğunu bulmak için hem akıllarını hem de iradelerini kullanmak zorundadırlar.