Baharı Beklerken Destiny Serisi 5

7,0/10  (6 Oy) · 
15 okunma  · 
7 beğeni  · 
965 gösterim
Kasabanın kitabevini işleten Amy Bright, gayet başarılı bir çöpçatandır. Kimin kiminle iyi anlaşacağını şıp diye anlar, onları bir araya getirip güzel bir ilişki kurmalarını sağlamak için her türlü organizasyonu yapar. Sıra kendine geldiğindeyse tutulur kalır. Çocukluk arkadaşı Logan Whitaker’a karşı hissettiği şeylerin dostluktan öte olduğunu anladığında, eli ayağına dolaşır. Duygularını açıklama cesareti yoktur. Ama bir şekilde ortaya çıkmalarını da istemektedir. Yazmaya karar verir. Evet, Logan’a mektuplar yazar. Aşk mektupları… Üstelik gizemli bir hayrandan gelmiş gibi isimsiz mektuplar. Logan’a etrafındaki birinin ondan hoşlandığını iyice hissettirdikten sonra açık açık konuşmaya niyetlidir. Ancak Logan, mektupları gönderen kişinin eski sevgilisi olduğunu düşünür. Bu karışıklık hem Logan’ın hem de Amy’nin hislerini etkileyecektir ancak onları daha büyük sürprizler beklemektedir.
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2015
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  6059809061
 • Orijinal Adı:
  Willow Springs
 • Çeviri:
  Yaprak Yılmaz
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
11 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Toni Blake serisinin 5. kitabıydı. Kasabanın kitabevini işleten Amy, çocukluk arkadaşı Logan' a karşı hissettiği şeylerin dostluktan öte olduğunu anladığında, eli ayağına dolaşır. Bu arkadaşlıktan sevgili olmaya terfi etmek için Logan ile Amy'nin arasında romantik ve eğlenceli güzel olaylar yaşanır. Yazar her zamanki akıcı dili ve anlatımıyla yine okunası bir roman yazmış.Ayrıca Destiny serisi devam edecek gibi izlenim uyandırıyor. Bu kitap da tatil kitabı diye sınıflandırdığım kitaplar arasında yerini aldı :)

sonay malcı 
 14 Şub 2017 · Kitabı okudu · 5 günde

Kitap güzel, akıcıydı. Çocukluk aşkına duygularını açamayan Amy ve İtfaiyeci Logan'nın hikayesi. Logan gerçekleri görebilecek mi duyguları nedir? Hayatta gerçekten ne istiyor? sorularının cevabını bulabilecek mi acaba? Severek okuyacağınızı düşünüyorum.

chanana 
17 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Delirdimmm delirdimmm... Logan beni delirtti. Bu kadar boş, işe yaramaz, gereksiz, çelişkilerle dolu, umursamaz ve ayran gönüllü bir karakter görmedim. Hayır kızın da baştaki karakterini koruduğu söylenemez, resmen şirret birine döndü, kim için bide orası ayrı saçmalık... Beğenmedim, okunmasa da olur. Çıtır çerez değil sinir zıplatan kitap -_- Niye 6 verdim ben de bilmiyorum. Bu puandan bile az gozumde. Çok güzel bir kurguyken nasıl bu kadar kötü yazmış yazar şaştım. Güzelim kurgunun nasıl içini boşaltırım duygusuz ruhsuz hale getiririmin özeti bu kitap.