Nar #2

Bal

Emre Gül

Hakkında

Masallarla doğar insan. Hikâyelerle büyür, romanlarla ölür. Nice masallar dinledim. Kulağıma fısıldanan hikâyelerle anladım her şeyin masallardaki kadar tozpembe olmadığını. En nihayetinde romanlarla öğrendim insanların göründüğü kadar masum olmadığını… Küçük bir çocuktum, masal gibi bir dostluk diledim, buldum. En güzel anları onunla yaşadım. Fakat… Artık çocuk değildim. Kazandım, kaybettim. Düştüm, kalktım. İnanmadığım aşkın en güzeline ulaştım. Masal gibi bir dostluğu da yaşadım, masallardaki gibi aşkı da. Bir mesajla hayatının tüm dengesini kaybeden Çınar Duman, bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bildiği halde her şeyi geride bırakıp gider. Öfkeyle aldığı bu kararının düşündüğü kadar kolay olmadığını, kafasının içinde susmak bilmeyen geçmişi ile anlamıştır. Eski hayatına yeniden döndüğünde hiçbir şey bıraktığı gibi değildir artık. Yalnızca Balın İmge… O günün enkazından kendisi gibi o da kurtulamamıştır hâlâ. Yaz projesiyle dostluklarına düşen gölgenin karanlığından kurtulmak için çabalayan ikili, ilişkilerindeki çatlakları onarmaya çalışırken olaylar yine hiç tahmin etmedikleri bir yönde gelişmeye devam eder. “Sarılalım. Kalbin Sağ Yanıma Denk Gelsin. Denk Gelsin Ki Ruhlarımız Tamamlansın!”
Yazar:
Emre Gül
Emre Gül
Tasarımcı:
Alla Özabat
Alla Özabat
Tahmini Okuma Süresi: 10 sa. 26 dk.Sayfa Sayısı: 368Basım Tarihi: Nisan 2018İlk Yayın Tarihi: 2018Yayınevi: Ephesus YayınlarıOrijinal Adı: Bal
ISBN: 9786052064399Ülke: TürkiyeDil: TürkçeFormat: Ciltli
Reklam

Kitap İstatistikleri

Kitabın okur profili

Kadın% 96.1
Erkek% 3.9
0-12 Yaş
13-17 Yaş
18-24 Yaş
25-34 Yaş
35-44 Yaş
45-54 Yaş
55-64 Yaş
65+ Yaş

Yazar Hakkında

Emre Gül
Emre GülYazar · 13 kitap
3 Ocak 1998 Hatay, İskenderun doğumlu olan Emre Gül, eğitimine Marmara Üniversitesi’nde devam etmektedir. 2014 yılında ilk hikayelerini yazmaya başlayan yazarın Nar Serisi'nin ilk kitabı Nar 2016 yılında Ephesus Yayınları etiketi ile yayınlanmıştır. Yazarlık hayatında attığı bu adımla büyük bir okuyucu kitlesinin ilgisini çeken Emre Gül, serinin devam kitapları olan Bal'ı 2018 yılında, üçüncü kitap Kar'ı ise 2019 Mart'ında okurların beğenisine sunmuştur.
Resim