Başarı Öyküleri

8,0/10  (1 Oy) · 
9 okunma  · 
3 beğeni  · 
416 gösterim
Her bir kısa öyküde, uzun ve derin bir yaşam tecrübesinin izlerinin yer aldığı öykü dizisinin bu kitabı başarı öykülerine ayrıldı. İş dünyasında, eğitimde, aile hayatında veya herhangi bir meslek dalında başarılı olan insanların sırları nedir acaba? Onları böylesine üstün kılan özel bir güç mü var? “Başarı Öyküleri” bu sırrın peşine düşüyor.
Her biri yaşanmış. bizzat olayın kahramanlarının dilinden aktarılmış ya da. ilk elden gözlemlenmiş. insaı başarmaya sevk eden ibret verici ve motive edici öykücüklerden oluşan bu kitap. içinizdeki başarı azmini kamçılayacak. kendinize olan inancınızı bir kat daha arttıracak.
Bugün her biri insanlık tarihini derinden etkilemiş ünlü isimlerin bilinmeyen başarı öykülerini öğrenmek ister misiniz?
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2007
 • Sayfa Sayısı:
  160
 • ISBN:
  9789752636521
 • Yayınevi:
  Timaş Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sakura Fubuki 
14 Eki 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

anneler ve babalar, kısa hikayelerden oluşan bu eseri orta okul ya da lise seviyesindeki çocuklarınıza okutun hatta siz de okuyun.. yer yer gülüp yer yer ağlayacağınız başarı öykülerinden oluşuyor kitap..

Elsever hesenov 
29 May 2016 · Kitabı okumayı düşünüyor · Beğendi · 8/10 puan

Hhbbbbbbbbhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhdhdhdhjddhhdhxhhshhebdhdhyhshsbdbxnjdjudhdhbhshhsysyshsbdnndjdieheysyeeyyeuejdjxndmsjjdjucuhdhhdhdhudjejejjcjfiejebdhdjdidujdjdjsiidudjhehshdududjj

Kitaptan 1 Alıntı