Adı:
Başarının Sırları
Baskı tarihi:
Haziran 2008
Sayfa sayısı:
280
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786055882044
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Crea Yayıncılık
"Düşünceni değiştir," demek kolaydır. Şaşırsanız da bazen bunu yapabilmek de oldukça kolaydır.

Öyle zor zamanlarımız vardır ki, endişeli halimizi edğiştirmek, nehrin akış yönünü değiştirmek gibidir. Böyle zamanlarda en önemli araç, sizin çaba göztermenizdir.

Sadece bir dakikalığına akıntıyı durdurun. Evet sadece bir dakika! Bir anlığına o sorunu düşünmeyi bıraksanız ve cevap bulma ihtiyacından vazgeçseniz; yerine güven duyup kendinizi sevmeyi seçseniz her şey değişecektir.

Başarının sırları düşüncelerinizde saklıdır.

İstediğiniz başarıya giden yolun yanlızca ufak tefek ayrıntılarıdır. Günlük yaşamınızda düşüncelerinizin kontrolünü ele almayı başardığınızda, bunlar çok basit kalacaktır.

Başarının gerçek sırrı; kendi değerinizi, inanılmaz gücünüzü ve sonsuz güzelliğinizi anlamakta yatar!

Birbirimize bir bütün olarak bağlıyız. Bizi bağlayan enerji dalgaları, dağları yerinden oynatır, savaşları başlatıp bitirir, zaman içinde yolculuk eder ve gezegenimizin geleceğini belirler.

Öyleyse şu gerçeği aklınızdan çıkarmayın; Ruhunuz, sonsuzluğun semalarında parlayan bir ışıktır ve dünyadaki bu yolculuğunuz sevgi ve dğişim macerasıdır.

Artık ne kadar değerli olduğunuzu öğrenmenin zamanı geldi. Bu gerçeği kucakladığınız an her tür başarıya ulaşmanız mümkündür.
Başarının Sırları'ı okuyanlar