Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri

Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri
8.610 üzerinden
101 Puan · 12 İnceleme
88 syf.
·
Puan vermedi
Ahmet Ümitin tüm polisiyeleri gibi sürükleyici, merak uyandırıcı. Çizgi roman merak edenler daha önce okumamış olanlar bu seriyi okuyabilirler. Hem ahmet ümit kitaplarının hem de çizgi romanların ne kadar keyifli olduğunu göreceklerdir.
88 syf.
·
Puan vermedi
·
4 günde okudu
Hile yapıyorum. Severim hileyi. Hedefe ulaşmak için tercih ettiğim bir kitap oldu. Nasılsa hızlı biter +1 olur kafası. Okuyamadığımız yoğun dönemlerde kendimizi iyi hissetmek için yaptığımız bu tür küçük hesaplar mübahmış, öyle diyorlar. Küçük hesaplara kanıyorum ben evet, makul...
81 syf.
·
Puan vermedi
Nevzat (2) *spoiler* (→⁠_⁠→〈⁠(⁠•⁠ˇ⁠‿⁠ˇ⁠•⁠)⁠-⁠→Kendime notlar devaamm) ✓+18 çizimler mevcut ki zaten bu adından da tahmin edilebilir . ✓ Sürükleyici, akış çok hızlı durağan karakter yok denecek kadar az. Sıkıcı bir diyalog olmadığını düşünüyorum. Yazılar akıyor. Başla bitir bir...
81 syf.
8/10
·
2 saatte okudu
Başkomser Nevzat bana 2020'nin hediyesiydi. Bu seri ne zamandır baskısızdı oldukça merak etmiştim ama karakterleri hiç bu şekilde canlandırmamıştım. Hikaye gayet günümüzdendi (Adnan oktar ve kedicikleri hatta bir çizimde Cemil Ipekçi bile vardı tabii başka bir isimle) çizimler güzeldi. Kısacık sıkmayan bir seri tavsiye ederim.
2
12 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.