Bazıları Ateşli Sever Kincaid Highland Serisi 1

7,6/10  (7 Oy) · 
25 okunma  · 
4 beğeni  · 
605 gösterim
BAZILARI TEHLİKELİ SEVER...

Ailesinin onurunu korumaya karar veren İskoç güzel Catriona Kincaid, yurduna dönebilmek için görgü kurallarını ve kendi güvenliğini hiçe sayarak, hem uslanmaz bir hovarda hem de kötü şöhretli bir soylu olan Simon Wescottun yardımına başvurur. Üstüne üstlük Simon hapistedir.
Catriona, Simonın kendisine yardım etmesi karşılığında ona hem para hem de özgürlük vadeder ancak arsız çapkının çok daha ihtiraslı bir ödül istemeye cüret edebileceği aklına dahi gelmemiştir.

BAZILARI CAZİBELİ SEVER...

Simon ise yıllar önce karşılaştığı oğlansı kız çocuğunun, dikbaşlı ve son derece çekici bir kadın haline geldiğini görünce hayrete düşer. Kimsenin kahramanı olmayacağına dair ettiği yemine rağmen Catrionanın şövalyesi olmaya karşı koyamaz. Kuzey İskoçya binbir çeşit tehlike ve macera ile onları beklemektedir fakat gerçek tehlikenin, son derece güçlü bir tutkunun pençesine düşen kalplerini tehdit etmekte olduğunu anlayabilecekler midir?

"Son derece seksi, keyifli, pırıl pırıl ve büyüleyici."
Amanda Quick
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2011
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786055360337
 • Orijinal Adı:
  Some Like İt Wicked
 • Çeviri:
  Aydan Şanlısoy Özbek
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem Ekiz 
 27 Nis 22:24 · Kitabı okudu · 2 günde · 8/10 puan

Kitabı okurken yüzünüzde bir gülümsemeyle okuyorsunuz, konunun işlenişi de gayet güzeldi, okuduğum diğer kitabına göre saçmalıklar yoktu. Kimi zaman gülmekten karnım ağrırken kimi zaman ciddi sahnelerde pür dikkat kesildim. İkisi arasındaki çekim de gayet hoştu, zaten bu tarz romanlarda çiftler arasındaki elektriği hissediyorsam kitap kendini daha bir okutturuyor bence.

Yazar bu sefer sevilesi karakterler yaratmış özellikle Simon'un hazırcevaplılığına birçok yerde hayran kaldım ve gülümsedim. Bazıları cidden tam söylenecek şeylerdi bazılarıysa cidden çok gülünecek şeylerdi.

Sinem 
28 Tem 2016 · Kitabı okudu · 6/10 puan

İçinde İskoç kelimesi için bile aşık olabileceğimi düşündüğüm ama kıza sinir olduğum ve kızı güçlü gösterebilmek için kalemini iyi kullanamayan ve toy olduğunu belli eden yazarın hayallerimi yıkan kitabı. Kimi sahnelerin, ışık hızıyla geçmesine karşın en sıkıcı sahnelerin bir türlü akmak bilmemesi ve sondan bozma bir şeyle kitabın son sayfasının gelmesi. Umut vaat eden bir yazar lakin daha kırk fırın ekmek yemesi gerekiyor.

Kitaptan 2 Alıntı

Özlem Ekiz 
27 Nis 22:25 · Kitabı okudu · İnceledi · 8/10 puan

"Merhaba tatlım! Daha minnacıkken yaptığımız gibi kucağıma atlamayı ve seni dizlerimde zıplatmamı istemez misin?"

Bazıları Ateşli Sever, Teresa MedeirosBazıları Ateşli Sever, Teresa Medeiros
Özlem Ekiz 
27 Nis 22:26 · Kitabı okudu · İnceledi · 8/10 puan

Catriona: "Zannediyorum kuzenimi de hatırlıyorsunuz değil mi?"
Simon: "Bir kuzeniniz mi vardı?"
Catriona:"Alice'i hatırlıyor olmalısınız. Samanlıkta sırtınıza düştüğümde neredeyse onu baştan çıkarma eyleminizi sonlandırıyordunuz."
Simon:"Ah evet, nasıl unutabilirim o sevgili, tatlı... Adı neydi?"
Catriona:"Alice."
Simon:"Ah evet, sevgili Amelia. Kaderin zalim oyununun bizi ayırmasından bu yana hemen her gün onu sevgiyle anıyorum."

Bazıları Ateşli Sever, Teresa MedeirosBazıları Ateşli Sever, Teresa Medeiros