·
Okunma
·
Beğeni
·
2.830
Gösterim
Adı:
Beautiful Bastard
Baskı tarihi:
Şubat 2013
Sayfa sayısı:
320
Format:
Karton kapak
ISBN:
9781476730103
Kitabın türü:
Çeviri:
İngilizce
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Gallery Books
Baskılar:
Harika Piç
Beautiful Bastard
An ambitious intern. A perfectionist executive. And a whole lot of name calling.

Whip-smart, hardworking, and on her way to an MBA, Chloe Mills has only one problem: her boss, Bennett Ryan. He's exacting, blunt, inconsiderate—and completely irresistible. A Beautiful Bastard.

Bennett has returned to Chicago from France to take a vital role in his family's massive media busin
320 syf.
·Beğendi·9/10
Bazen ilişkiler iki bilinmeyenli denkleme dönerler der bir bölümünde +18 dense de ben bunu +25 olarak arttırmakta fayda gördüm her okuyucunun tarzı değil biline usturuplu olduğu pek söylenemez lakin keyifli bir konuyu okuyucunun gözüne gözüne de sokmaz ki eğlencesi damakta kalsın pas geçmek isteyenler için konu bahane ilişkiler şahane 3 serilik kitabın ilk bölümü ben bir hayli eğlendim ve de son derece beğendim.
320 syf.
·7/10
Hmm bu kitap için diyebilceğim tek şey. Konuya bir anda dalınması. Her şey bi anda, baştan olmaya başlıyor. Keşke önce bi tanısaydik olayi kavrasydk. Neyse.
Chloe onemli bir is yerinde stajyer. Hem okuyor hem de calisiyor. Bennet ise sevgili Chloe'nin patronu. Olaylar bilindk ama bu ikili birbirinden cok nefret ediyor. Nefretin dibiyle tutkunun dibini yasadilar. Bazı sahneler fazla fazla gereksz bir sekilde vardı. Okumasanız da olur cinsinde bir kitapti benim icin.
320 syf.
·3 günde·6/10
Kitap tam kafa dağıtmalık. Ancak ben de hemen olaya dalınmasından hoşlanmadım diyebilirim. Bilmem kaç tane bölüm var ama son bölümler hariç diğer bölümlerde mutlaka yiyişme sahneleri var. Birazcık daha az olsaymış puanım 7-8 arası olurdu.

Kitabın kadın ve erkek tarafından anlatılması hoşuma gitti. Böylece ikisinin birbirine karşı neler hissettiğini daha iyi anlıyorsunuz.
320 syf.
·7/10
Harika bir kitapla karşılaşmıştım 3-4 sene önce... O kitap, bu kitap.
Yıllar önce okuyacağım deyip defterlere yazdığım kitabı okudum bugün. Ürperti'yi yarım bırakıp Harika Piç'e başladım. Bir önceki incelememde hızlı girişlerden hoşlanmadığımı belirtmiştim. Bu kitabın oldukça hızlı bir girişi var belki ama gelişme kısmı öyle değil. Karakterlerin birbirlerine bağlanış şekilleri, zaman içinde birbirlerine karşı tavırlarının değişmesi. Hepsi yerli yerindeydi. Bennett, bir anda çıkıp 'Chloe ben sana aşığım gel buraya' falan demedi. Chloe, Bennett'a öyle bir haftada aşık olmadı. Birbirlerini çok iyi tamamladıklarını düşündüğüm ama tartışmalarının daha mantıklı olmasını istediğim bir çift oldular. Bay Ryan ve Bayan Mills'in hikayesi sıradanlığın dışındaydı. Ben Klişe olan tek bir olay göremedim. Farklı bir havası vardı kitabın. Devam kitaplarının nasıl ilerlediği hakkında bir fikrim yok ama okuyacağımdan eminim.
320 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Kitabı beğendim, gayet güzel. Hiç değilse Grinin elli tonu kitabından daha iyi olduğunu düşünüyorum. İşin sadece cinsellik boyutuyla kalmamış, nefret duygusunu da işlemiş. Tabi yer yer saçma gelen tarafları da vardı. Kadının, erkeğin tüm beden ve uzuvlarından sürekli tahrik olması gibi. Okumanızı tavsiye ediyorum.
320 syf.
·2 günde·Beğendi·7/10
İçinde fazlaca cinsel içerik olsa da, kadının ve erkeğin bakış açısı ile anlatıldığı için çok güzel ilerliyor. Olayların gelişme hızı gayet yerinde. Çerez tadında bir kitaptı, tavsiye ederim.
320 syf.
·7/10
Orjinalini epey zaman önce okumuştum. O da böyle bir çırpıda bitmişti. Dişli bir kadın karakter var hikayede. Böylesini seviyorum :) Bu arada Constantin Film'le anlaşma yapılmış, filme uyarlanıyoooorrrr :)
320 syf.
·1 günde·8/10
Ehem ehem ne diyeyim
Adı üstünde bir kitap diyeyim fakat gerçekten insanın dürtülerine yenik düşmesini büyük bir özet yapmış
Birbirine dayanamayan iki deli
Artık her halde düşünün bunu
Fakat sonu iyiydi yani bağlamayı iyi yapmışlar diyeyim kendi tarzında iyi bir kitap. Sevenleri için tabi
320 syf.
·Beğendi·10/10
Bir günde biten harika kitaplardan biriydi. İddaalı bir kitap adı ve sonuç çok güzel. Okumanızı tavsiye ederim. İnsanın karaktere aşık olası geliyor.
320 syf.
·6/10
Romanın yorumu konusunda ibiaryu takma adlı okuyucuya sonuna kadar katılıyorum. Kalemi akıcılık eksikliği çekmemesine rağmen yazar lüzumsuzca, fütursuzca cinsellik alanından ibaret bir roman ortaya çıkarmış. Aşk romanlarında cinsellik içerikli bölümler olması konusunda takıntılı bir okuyucu değilim hatta bunu usturuplu, yerinde ve dozunda kullanılmak şartıyla doğru bile buluyorum. Ama ne yazık ki bu romanda bu denli cinsellik yer alması kahramanların ilişkilerindeki gelişmeler adına bir anlam ifade etmediği gibi romanı bundan ibaret hale getirmişti. Ne karakterlere dair ne olaylara dair (ki şimdi düşünüyorum da bir olay da yoktu zaten) geride tek bir iz bırakmadan bitmiş bir romandı.
Hiç para verip almayın ve elinize geçse de okuma zamanınızı bu romana harcamayın derim.
320 syf.
·Puan vermedi
Harika piç okuduğum en boş erotik kitaplardan biriydi şimdi şöyle bu kitap Patron kitabından önce çıktı hatta serisi var fakat Harika Piç'te anlatılan olayların daha güzel bir anlatıma ve konuya sahip olanı Patron kitabında mevcut fkfk ilk okuduğumda da sevmemiştim ikinci okuduğumda da pek beğenemedim çünkü yazar vermesi gereken duyguyu tam olarak vermemiş ikili arasında yaşanan çekim tam olarak bana aktarılamadığı için bomboş buldum bommboşş zaten Ha bismillah demeden tavşan gibi üremeye başladılar bu ne rezalettir ya..
Kitaba puanım: 2/5⭐
320 syf.
·3 günde·4/10
Kitap fazla klasik ve bodoslamaydı. Pek beğenmedim. Yetişkin içerik olsa bile her şeyin tamamen cinsellik üstüne kurulu olması fazla sıkıcıydı. Serinin devamı elimde mevcut ama okur muyum bilemiyorum.
Kusursuzca inşa edilmiş hayatım etrafımda çatırdıyordu ve benim tek umurumda olan o'nun varlığını hissetmekti.
Etrafındaki herkesin birer ahmak olduğunu düşünen, çapkın, küstah, domuz kafalı aşağılık bir herifti.
“Bilgisayar klavyenizi evinizdeki sincapların kafasına çekiçle vuruyormuşsunuz gibi kullanmaya devam edecekseniz Bayan Mills, ofislerimizi birleştiren kapıyı kapalı tutarsanız sevinirim.”
Christina Lauren
Sayfa 31 - undefined
Gözlerimiz sanki aradan dakikalar geçmiş gibi birbirine kilitlendi, ikimiz de gözlerimizi başka yana kaçırmadık.
Ayrıca itiraf etmekten nefret ediyor olsam da onu çalışırken izlemeyi seviyordum. Pislik oluşunun nedeni, fevkalade sabırsız ve takıntılı bir mükemmeliyetçi oluşuydu.

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Beautiful Bastard
Baskı tarihi:
Şubat 2013
Sayfa sayısı:
320
Format:
Karton kapak
ISBN:
9781476730103
Kitabın türü:
Çeviri:
İngilizce
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Gallery Books
Baskılar:
Harika Piç
Beautiful Bastard
An ambitious intern. A perfectionist executive. And a whole lot of name calling.

Whip-smart, hardworking, and on her way to an MBA, Chloe Mills has only one problem: her boss, Bennett Ryan. He's exacting, blunt, inconsiderate—and completely irresistible. A Beautiful Bastard.

Bennett has returned to Chicago from France to take a vital role in his family's massive media busin

Kitabı okuyanlar 201 okur

  • NERGİS ALTAN
  • Secretworldbooks
  • kübra aslan
  • Yapmafatma
  • yasemin akçakaya
  • Fatma Topkara
  • Londonbooks :)
  • Evie
  • irem naz baysal
  • Nur-AL

Kitap istatistikleri (Bütün baskılar)

Bu baskının istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%1.4 (1)
9
%0
8
%2.9 (2)
7
%2.9 (2)
6
%0
5
%0
4
%1.4 (1)
3
%0
2
%0
1
%0