Ben Ölene Kadar Revenants Serisi 2

8,3/10  (16 Oy) · 
42 okunma  · 
11 beğeni  · 
820 gösterim
Vincent, kollarını bedenime sarmadan evvel bakışlarımı yakalamaya çalışıyordu. "Seni kaybetmekten çok korkuyorum," dedi, dudaklarının arasından çıkan nefesiyle saçlarımı okşayarak. "Ve o kadar basit ki, Kate. Tek bir hata yapıyor ve sonsuza kadar yok oluyorsun."


Amy Plum, paranormal üçlemesinin ikinci kitabı olan Ben Ölene Kadar`da Vincent ile Kate`in aşkları uğruna verdikleri mücadeleyi ele alıyor.

Vincent bu kez aşkı için yaşamaya yemin etmiştir. Bu karardan memnun olan Kate, Vincent`ın doğasına aykırı işlere girişmiş olmasından dolayı da rahatsızdır. Yaşadığı karmaşayı bir çözüme kavuşturmaya ve sevgilisini ölümlü bir insana dönüştürmeye karar veren Kate, bilmeden kendini büyük bir tehlikenin kucağına atar.

Vincent`ın başı da beladadır. Onu ve tüm ırkını yok etmeye çalışan ölümsüz ve tehlikeli düşmanlara karşı amansız bir savaşı sürdürürken, bir yandan da bir geri dönen olduğunu öğrenen Kate`in dedesine karşı koymaya çalışmaktadır.

Ölmemeye söz veren Vincent, hayatta kalmayı başarabilecek mi?

Paranormal üçlemenin ilk kitabı Benim İçin Öl ile büyük bir başarı yakalayan Amy Plum, serinin ikinci kitabında da soluk soluğa okuyacağınız bir heyecan fırtınası sunuyor.

Akılçelen Kitaplar, Paris`in muhteşem dekorunun yanı sıra iki dünya savaşının insanlara yaşattığı acıların yansımalarının da yer aldığı ve okurların yeni tutkusu olan bu üçlemenin ikinci kitabını sizlere sunmaktan gurur duyuyor.

(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2013
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9786055381288
 • Orijinal Adı:
  Until I Die
 • Çeviri:
  Esra Çakıruylası
 • Yayınevi:
  Akıl Çelen Kitaplar
 • Kitabın Türü:
Zeynep akyol 
02 Tem 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Serinin ikinci kitabi. bu kitapta karakterler biraz daha yerine oturmus ve daha etkileyici sahneler vardi. Sonu beklenmedik sekilde bitti. Ucucu kitabi dort gozle okumayi bekliyorum.