Beni Bırakma Tutku Serisi 4

8,8/10  (88 Oy) · 
217 okunma  · 
80 beğeni  · 
3.192 gösterim
İnsanlara güveni olmayan yalnız bir kadın... Geçmişi tehlikelerle dolu yakışıklı bir adam...

Güzelliği tescilli bir mankenin eski bir mahkûmla ne işi olur? Kader sinsi yöntemlerle onları karşılaştırınca, beraberlikleri kaçınılmaz oldu. 

Karakterleri farklı olsa da... Ayrılık kesin olsa da... Bir güç onları bir arada tutmaya kararlıydı! 

Kalbi başkası için atan Gamze ihtiyaç duyduğu güven ve sevginin, mavi gözlü bir serseride olacağını nereden bilecekti? Kalbindeki ve bedenindeki her zerrenin ona ait olduğunu anlayamadı. 

Ta ki bu özel adamı kaybedeceği ana kadar... Ta ki genç adam onun hayatından çıkıp gidinceye kadar… Ve arkasından bağıramadı bile! Keşke ona seslenebilseydi! Ve keşke ona diyebilseydi... 

"Beni bırakma!"

"Özellikle bir erkek yazarın kaleminden, o dev gibi cüsselerine rağmen böylesine romantik, böylesine ince düşünceli ve gerçek anlamda korumacı erkek karakterler okumak gerçekten çok güzel bir his."

"Olağan Fmarsal etkisi; okurken hem sabırsızlıkla mutlu sonu bekliyorum, hem de o son hiç gelmesin istiyorum..."

"Kafamdaki Türk aşk romanlarıyla ilgili tabuları yıktığınız için size ayrı bir teşekkür borçluyum."
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2015
 • Sayfa Sayısı:
  692
 • ISBN:
  9786059232050
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Kader Güneş 
 31 Ağu 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Kitaba başlamadan önce oldukça kalın bir kitap, sanırım yogun bir iş teposu içinde , bir yıllık bir zaman diliminde okurum diye not düşmüşmüştüm arkadaşlarıma.
Kitabı elime aldığımda ise su gibi akıp gitti.
Harika bir Aşk Romani ve elbette ki güçlü bir kalem FATİH MURAT ARSAL.
Bir mankenin ve zengin bir iş adamını hayatını konu alan yazar kurusun mühteşem bir şekilde okura geçirmeyi yine başarmış.
Sevgilisinin cezaevinde ziyaret eden manken ve ceza evi çıkışında elinde valizi ile karlı bir kış gününde tahliye edilen is adamını Lük Jeep ine yol ve hava durumu şartları ndan dolayi aracına alan manken olayların başlangıcın attığı ilk adım olmuştur.
Yaşanılan zorluklar, geçen her günde oluşan olayları kitabı okuyarak cozmenizi tavsiye ederim. Herkesin keyifle oku ya bilecegi bir roman .
Kitaba Puanım : 10 / 10
Keyifli okumalar

Yeşim Temiz 
 30 Tem 2017 · Kitabı okudu · 3/10 puan

Türk dizileri gibi... Bu yaz sıcağında beni bunaltmayan, akıcı bir roman okuyayım dedim, sağolsun yazar, adam ile kadın kavuşmasın diye işi o kadar yokuşa sürdü ki baygınlık geçirecektim. Bazı yerleri atlaya atlaya okudum. Bence 692 sayfa bu kurgu için çok fazla. Bu kadar uzatmanın alemi yoktu ya neyse.. Bir de, tamam kurgu bir romansın ama bu kadar düz, hokka gibi burunlu, güzel/yakışıklı insanları nereden buldun. İnsanın hiç mi kusuru olmaz! Sonuç olarak ben fazla beğenmedim.

Beni Bırakma benzeri kitaplar

Seriyi yut.. otur bide ben bitmesini istemiyorum diye yakın..
Kitaplıgımda böyle bir yazarın bu serisini okuduğumu hatırlatan,gördüğümde gülümsetip hala düşündürebilen eserler..
Yazarın diğer kitaplarını bilemem ama "tutku serisi" kesinlikle tavsiyemdir...

Dilek Yalçın Düş 
02 May 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Beni Bırakma ile beraber tehlikeli, gizemli, yakışıklı, karizmatik ama bir o kadar da düşünceli, korumacı ve romantik erkekler dörtlemesinin son kitabı da bitmiş oldu böylece.

Kitap Elazığ’ın karlı havasında Gamze’nin Akın’a çarpmasıyla başlıyor ama aynı çarpıcılık 700 sayfa boyunca devam ediyor. Bir çeşit modern peri masalı... Ve öyle güzel bir kurgu ile yazılmış ki, gözünüzü kırpmadan bir solukta okuyorsunuz. 700 sayfa gözünüzü korkutmasın, nasıl başlayıp nasıl bittiğini anlamayacaksınız bile… Hatta ben kitap hiç bitmesin günlerce okuyayım istedim Kitabın sonu ise FMArsal karakterleri geçit töreni gibi

Akın hayalet ekibe yeni girmiş, geçmişi gizemlerle dolu mavi gözlü eski bir subay, bir töre cinayetinin sebep olduğu olaylar nedeniyle hapse giriyor. Bu kötü ve acı durum sayesinde de hayatının aşkıyla karşılaşıyor. Akın’ın en belirgin özelliği diğer FMArsal erkeklerinin aksine güler yüzlü olması. Gamze için yaptıklarını gördükçe mavi gözlü serseriye hayran olmamak mümkün değil.

Gamze güzelliği tescilli, üzerinde uyuşturucu bulundurmaktan hapiste olan birine aşık ve ondan hamile olduğunu düşünen bir manken. Gamze ışıltılı hayatın çarkları arasında kalmamak için 15 yaşından itibaren mücadele eden bir kadın. Bunu başarabilmek adına soğukluğu ve kibri yüzüne maske yapıyor. Ama sonunda bizim mavi gözlü serseri buzlar kraliçesinin içindeki sıcak, samimi aynı zamanda aşka, sevgiye muhtaç kadını ortaya çıkarıyor

Daha önce e-kitap olarak okuduğum bir kitabı aynı heyecanla tekrar okudum ve kim bilir daha kaç kez okuyacağım. Ama kitap olarak okumak gerçekten çok başkaydı. Bu arada yapılan eklemeleri düzenlemeleri de görmemek mümkün değil. “E-kitap olarak okudum tekrar okusam mı ?” diye düşünmeyin, kitapta çok farklılıklar var.

Gereksiz uzatılmış diyaloglar yok, abartılmış romantizm yok, saçma sapan ilişkiler yok, sayfalarca süren tasvirler yok ama karşılıksız dostluklar var, arkadaşları için gerekirse ölüme yürüyenler var ve iliklerinize kadar hissedeceğiniz tutkulu bir aşk var…. Yine bir FMArsal romanı ve yine yüzümde bir gülümseme ile son sayfasını kapattım.

ROMANTİK AŞK 
17 Kas 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Fatih Murat Arsal'ın kitaplarını çook seviyorum İki tane okumadığım kitabı kaldı onları da sipariş ettim zaten en kısa zamanda okuyacağım. Muhteşem bir kitaptı.
gamze 27 yaşında bir mankendir. 15 yaşında evden kaçmış ve manken olma yolunda uğraşmıştır. Gamze kendisi gibi manken olan sevgilisi Kaan'ı hapishane de ziyaretinden dönerken bir adama çarpar. Yeni hapishaneden çıkmış olan Akın ile karşılaşır. Yollar çok kötüdür. Çok fazla kar yağmaktadır. Ve Akın'a Ankara'ya kadar arabasıyla yolculuk yapmasını rica eder. Yolda kalırlar. Vesaire....
akın ise 1,5 yıl cinayetten hapis yatmıştır. Evet yanlış duymadınız cinayet ama. Kitabı okuyunca anlayacaksınız iyi ki öldürmüş. Akın esasında eski bir subaydır. Gamze Onu saçları ve sakalı uzamış halinden biraz ürker. Ama Akın tıraş olduktan sonra inanamaz. Yolda ki her kadın dönüp Akın'a bakar.
Akın aslında Gamze'nin sevgilisi olan Kaan'ın pislik bir herif olduğunu hapishane öğrenmiştir. Anlayamadığı ise bu kızın Ona nasıl aşık olduğudur. Akın kızın üzülmesine dayanamaz ve Ona yardım etmek için Kaan'ı hapisten çıkarmaya yardım eder. Çünkü Akın'ın çok güçlü dostları vardır.
Devamını size bırakıyorum.... Bazı yerler de çok aksiyon var... Beğendim....

Meryem Özalp 
19 Tem 2016 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Dogan'dan sonraki Ceo'mm Akınn :)
Ya bu adamlar ve hikayeleri cok guzellerdi. Akin da onlardan biri ve bu dev adamlar onun hikayesnde hep bir oluyorlar. Onlarn dostluklarini okumak en sewdigim zamanlardandi. Bu kitaplari bitirmekte istemiyordum ama merktnda ölüyordum :) bitince bosluga dusuyrsnz soluksz harika hikayelerdn biri de Gamze ve Akin'n hikayesydi. Insann sevdigi icin neleri yapabilcegini bir daha gosteren en iyi kitaplardn..

kumral ada 
02 May 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Fmarsal'ın tüm dostları buluşturduğu kitabı :) Her yerden tanıdık birisi çıkabilir :) Ünlü manken Gamze ve eski bir asker olan Akın'ın hikayesi... Beni bırakma diyecek birine ihtiyaç duyabilirsiniz okuduktan sonra :) Uzun ve doyurucu bir kitaptı kesinlikle. Okuyun pişman olmazsınız ...

fatma eren 
12 Oca 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Fma nın ilk okuduğum kitabı. Bir kızın heyecanı, korkuları ve sevilme isteği... Bir erkeğin korkuları, şefkati ve sevdiği kişi için yapabilecekleri...

Kitaptan 1 Alıntı

Meryem Özalp 
19 Tem 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 10/10 puan

"Kalbi başkası için atan Gamze ihtiyaç duyduğu güven ve sevginin, mavi gözlü bir serseride olacağını nereden bilecekti? Kalbindeki ve bedenindeki her zerrenin ona ait olduğunu anlayamadı.
Ta ki bu özel adamı kaybedeceği ana kadar… Ta ki genç adam onun hayatından çıkıp gidinceye kadar... Ve arkasından bağıramadı bile! Keşke ona seslenebilseydi! Ve keşke ona diyebilseydi…
"Beni Bırakma!"

Beni Bırakma, Fatih Murat ArsalBeni Bırakma, Fatih Murat Arsal