Beni Oku-Sihirliyim Ben

5,0/10  (3 Oy) · 
2 okunma  · 
1 beğeni  · 
371 gösterim
Beni aç ve sevgi, mutluluk ve kişisel gücün 12 Sırrı'nı oku. Sayfalarımı çevirirken ne kadar muhteşem hissettiğini göreceksin. Bilim adamları, doktorlar, iş adamları tarafından onaylanmış bu kitap canlı deneyimleri ile zihninizi tamamen yeni boyutlara taşır.

Bu kitap, düşüncelerinizin içsel mekanizmasını ortaya çıkaran bir kılavuzdur.Siz de, yaşamınızın sihirbazı olarak bu kılavuzu kullanacaksınız. Size, bu mekanizmayı nasıl arzu ettiğiniz sevgiyi, mutluluğu, zenginliği, sağlığı, gençliği, barışı, güzelliği, bilgeliği ve gücü hayatınıza çekmenize yardımcı olacak şekilde kullanacağınızı öğretir. Dahası var: bu kitapta gizli bilinçaltı mesajlar, okuma serüveninizi gerçekten heyecan verici ve güçlü bir tecrübeye dönüştürecek. Okumayı bitirdiğinizde, yaşamınızı sonsuza dek değiştirmeniz için ihtiyacınız olan tüm beceri ve bilgileri kazanmış olacaksınız. Keyfini çıkarın.

Çağların bilgeliğiyle dolu olan "Beni Oku - Sihirliyim Ben" bir kişisel büyüme yolculuğuna çıkanlara eşlik ediyor. Alinka Rutkowska, bizi içsel potansiyelimize ve bilinçli bir yaşam yaratma becerimize kavuşturmak için önemli hayat derslerini birleştirerek tek bir kitapta sunuyor. Bu kitapta, yaşamınızda derin düşünceye, koşulsuz sevgiye ve gerçek mutluluğa bir kapı açmak için tasarlanmış bir dizi pratik - ama güçlü - adımlar bulacaksınız.

Dr. Annette Colby
"Depression Freedom" ve "Your Highest Potential" adlı kitapların yazarı

Bu, genel anlamda hepimizi ilgilendiren bir konudur. Rutkowska, tutumunuzun, dolayısıyla yaşamınızın kontrolünü elinize almanız için eşsiz ve pratik bir yaklaşım sunuyor.
Bracken Darrell
Whirlpool Avrupa'nın başkanı
 • Baskı Tarihi:
  2011
 • Sayfa Sayısı:
  262
 • ISBN:
  9786055524395
 • Çeviri:
  Merve Duygun
 • Yayınevi:
  Butik Yayınları
 • Kitabın Türü:
Emine 
24 Mar 00:12 · 1/10 puan

Yıllar önce hediye edilmiş bir kitaptı.
Herhalde üzerindeki yazılara bakılıp aldanıldı, bana ve arkadaşıma bu kitap hediye edildi. ilk defa bir kitaba çöp muamelesi yaptım kitaplığımda bile barındırmayacak kadar değersiz bir şeydi, bana göre tamamen zaman kaybı.