Beni Sevdiğini Biliyorsun - Dedikoducu Kız Dedikoducu Kız 2

7,3/10  (4 Oy) · 
13 okunma  · 
2 beğeni  · 
537 gösterim
Kızlar! İşte karşınızda, New York şehri dostluklarına ışık tutan, "Dedikoducu Kız" ruhunu bütünüyle taşıyan, Beni Sevdiğini Biliyorsun! Yani küstahlık ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda alkol, uyuşturucu ve seksle bezenmiş romantik bir trajedi!
New York'un Etiler'İ sayılabilecek Yukarı Doğu Yaka'da yaşayan bir grup zengin genç arasında olan biten acayipliklere dair hikâyeleri, bu çılgınm hayatı yaşamış bir 'abla'nın ağzından dinlemeye devam ediyoruz. Çoğu zaman komik ve eğlenceli, kimi zamansa bütünüyle insancıl ve son derece hisli bir roman bu!

Bizim sosyetik ekip yine zarif yemeklered eğleniyor, içki içiyor, fiyakalı mağazalardan alışveriş yapıyor fakat aynı zamanda üniversiteuyi de düşünüyor. Şöyle ki, prestijli üniversitelere kabul edilmek onlar için artık ölümüne bir yazardan başarılı nükteler ve huzurunuzda Beni Sevdiğni Biliyorsun...

"Romandaki sınır tanımaz yaşam tarzı, maskaralıklar ve çok bilmiş anlatıcı yüzünden olacak, insan Dedikoducu Kız kitaplarını hatmediveriyor."
- Publisher's Weekly-

"Bir kızın güvenebileceği tek şeyin Manolo Blahnik ayakkabıları değil, bizzat kendisi olduğunu hatırlatıyor."
- Kirkus Reviews-

"Serinin önceki romanın tüm skandalcı ve seksi ruhunu taşıyor. Trendi ve küstah karakterdeki roman dişileri, bu kez biraz daha altı çizilen insaniyet kavramı sayesinde olacak, çok daha sempatik görünüyor!"
- Barnes and Noble-
(Tanıtım Yazısından)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2012
 • Sayfa Sayısı:
  244
 • ISBN:
  9789758733828
 • Orijinal Adı:
  You Know You Love Me
 • Çeviri:
  Bige Turan
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Merve Akpınar 
01 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · 10/10 puan

Seri devam ettikçe Serena ve Nate'i öldürme isteğim artıyor. Blair git gide acıların çocuğuna döndü. Önce üniversite sonra Nate. Neden herkes bu kızı üzüyor ki? Neyse en azından bu üzüntüler eski bir dostla barışmayı sağladı. :)