Benim Adım Alexi Ve Bu Benim Hikayem

9,5/10  (4 Oy) · 
5 okunma  · 
4 beğeni  · 
437 gösterim
Elinizde eksik parçaları olan bir yapboz varsa, o parçayı buluncaya kadar tamamlayamayacağınız bir resminiz var demektir.

Hanzade Ela Değirmenci; parlak kariyerine, çok sevdiği arkadaşları ve ailesine rağmen, gördüğü rüyalar yüzünden bir türlü huzura eremiyordu.
Onu çağıran bir yer, çözülmesi gereken sırlar ve iki seçeneği vardı.
Ya kalıp kâbusları ile savaşacak ya da ucunda ölümü olduğunu bilse de hikâyenin başladığı o yere, Yunanistan'a gidip, her şeye bir son verecekti...

Nesrin Öz'ün duru ve dokunaklı kalemi ile tanışacağınız bu ilk romanını; bir çırpıda okuyacak, uzun zaman aklınızdan çıkaramayacaksınız.
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2015
 • Sayfa Sayısı:
  272
 • ISBN:
  9786059021685
 • Yayınevi:
  Müptela Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Renksizbukalemun 
01 Ara 2017 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Bir kitap sitesinde 5 tl ye satılan bir kitaptı alıp okuyunca ne kaybederim diyip aldığım ve çok beğendiğim bir kitap.Başlarda kitabın ruhlar ile alakalı olduğunu düşünüyor insan ama her sayfayı okudukça şok üstüne şok olunuyor sayfalar ilerledikçe herşey yerine oturuyor. Sağ gösterip sol vurdukları bu olsa gerek :) çook güzel bir kitap

Nejla GÜNEŞ 
25 Eki 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Yazarın ilk kitabı olması , okumaya başlarken doğrusu tedirgin olarak elime almıştım. Ancak gayet başarılı, eğlenceli, gizemli ve şirin buldum. Evet gerek anlatımı gerek konuların ilerleyişi okurken hayal ettiren türden yani. Hani okumaya başlıyorsunuz, bir süre sonra izliyormuş gibi hissedersiniz ya kitaptakileri, işte öyle güzel kelimeler ve cümleler kullanılmış. Ben keyifle, merakla ve heyecanla okudum. Ela'nın son zamanlarda sıklaşan gizemli rüyaları, yıllar önce yaşadığı korkunç olayla ilgili mi? Dostları insana ne kadar destek olabilir? Aşk gerekirse fedakarlık mı itiraf mı ister? Gibi benzer konuları ile okurlarını sarıp elinden bıraktırmayan bir roman. Eline, gönlüne , kalemine sağlık sevgili Nesrin Öz..