Benim Gibi Güzel Sevemezler Seni

10,0/10  (1 Oy) · 
0 okunma  · 
1 beğeni  · 
56 gösterim
Ne kadar zor biliyor musun?

Elimde daha sana söyleyecek seni seviyorumlarım varken, her papatya hâlâ öylece sen kokarken, ruhumun mavi tonu bir tek senken, sana seni benim gibi güzel sevemeyeceklerini söylemek ne kadar zor?

Ama olsun... Ne kadar zor olursa olsun, gözlerinin gözlerime o son dalışında ben bunu başardım. Seni ne kadar güzel sevdiğimi en iyi sen bilirsin. İşte bu yüzden sana, seni benim gibi güzel sevemeyeceklerini anlattım. Belki o kıyamadığım canını acıttım ama bir gün sen de bunu anlayacaksın; benim gibi güzel sevemezler seni...



(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2017
 • Sayfa Sayısı:
  224
 • ISBN:
  9786059821278
 • Yayınevi:
  Mendirek Yayıncılık
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 1 Alıntı

"Sana bir sır vereyim mi, bu acıyı yaşayan, bu yoldan ilk geçen insan sen değilsin. Al işte bir sır daha, son insan da sen olmayacaksın. Bu yüzden yanlış insanlar için doğru insanların uzattığı eli geri çevirme. Sıkı tutun seni düşünen, seninle ağlayan, senin canının yangınını kendi yangını sayanlara ve çık şu geceden. Aydınlıklar senin de hakkın. Hem Rabbin yanında ve öyle şanslısın ki seni düşünen insanlar veriyor hâlâ sana. Hadi kalk ayağa, bu kadar düşündüğün yeter, hayat düşünmek için kısa, acılar için uzun bir yer."

Benim Gibi Güzel Sevemezler Seni, Cengizhan GöçerBenim Gibi Güzel Sevemezler Seni, Cengizhan Göçer