Beşikte Durduğu Gibi Durmuyor

7,5/10  (2 Oy) · 
15 okunma  · 
2 beğeni  · 
298 gösterim
Eve yatılı misafir geliyor! Bu gece ve ömrünüzün sonuna kadar…

"Doğur biz bakarız" vaatleri, "Torun istiyorum yoksa gözüm arkada gideceğim" tehditleriyle kandırıldınız! Hadi müjde! Anne oluyorsunuz. Annelik de neymiş, çocuk oyuncağı canım diyordunuz değil mi? Fena halde yanılıyorsunuz arkadaşlar!

Her anne aslında adrenalin bağımlısı bir sporcudur! Bungee jumping, rafting ya da parasailing yapanlar kendini nimetten saymasın. Bebeğini uyuttuktan sonra,odayı gürültü çıkarmadan terk etmeye çalışan annenin salgıladığı adrenalini başka kimse salgılayamaz. Başta James Bond olmak üzere, Hollywood film endüstrisinin, sinema dünyasıyla tanıştırdığı bilumum ajan filmlerindeki kaçma kovalama sahneleri, birebir annelerin hayatlarından esinlenerek hazırlanmıştır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2014
 • Sayfa Sayısı:
  216
 • ISBN:
  6050921953
 • Yayınevi:
  Doğan Novus
 • Kitabın Türü:
şule uzundere 
25 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

İki çocuk annesi yazar kendi annelik tecrübelerini anlatmış kitapta. Dergilerde ve gazetelerde yazdığı yazıları toplamış. Bebek bakımıyla ilgili bilgiler değil de yazarın tecrübeleri anlatılıyor kitapta. Bir şey öğrenmek için değil anneliğin nasıl bir hâl olduğunu anlamak için okunabilir.

ayse 
 22 Ara 2017 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 8/10 puan

Sohbet havasında yazarın yaşadıklarını anlatan ve samimi bir kitap... bir sürü kitap okuyan ben diyor yazar yaşadıklarım farklıydı herkesin dediğine bakmayın ve yaşamın tadına bakın mesajı veriyor.