Beyaz Eldiven Sarı Zarf

6,3/10  (3 Oy) · 
4 okunma  · 
0 beğeni  · 
451 gösterim
Bir solukta okuyacağınız, birbirinden ilginç zekâ ve akıl oyunlarının zihninizi felce uğratacağı yeni bir Celil Oker fenomeni...
Celil Oker, o hep alışageldiğimiz üslubuna kimi zaman gerilimi kimi zaman da mizahı ekleyerek yazdığı bu polisiye öykülerinde okuyucuyu çok yakından tanıdığımız kahramanı Dedektif Remzi Ünal karakteriyle yepyeni serüvenlere davet ediyor. Zekice kurgulanmış öykülerinde bazen sıradan insanların bile karmaşık gibi görünen, profesyonelce işlenmiş cinayetleri çözümlemekte ne kadar yetenekli olabileceklerini gözler önüne sererken, bizleri bilinçaltımızın en ücra köşelerine kadar inen "derin" ve "karanlık" bir yolculuğa çıkarıyor.
Eğer polisiye türünden hoşlanıyor ve "insan" denilen muammayı daha da yakından tanımakla ilgileniyorsanız bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız.
 • Baskı Tarihi:
  2011
 • Sayfa Sayısı:
  176
 • ISBN:
  9789752113800
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar Yayınları
 • Kitabın Türü:
Yelda Ergin Öztürk 
13 Ağu 19:18 · Kitabı okudu · 4/10 puan

Polisiyelerde öyküyü hiçbir zaman tercih etmem. Online siparişten almıştım kitabı dikkat etmedim roman zannettim ama içerisinde kısa kısa polisiye öyküler olunca hayalkırıklığına uğradım. Bana hikayeler havada kalıyor gibi geliyor. Tam hikayenin içine girecekken pat diye bitiyor. Yazarın romanlarından birini okumak istiyorum ilerleyen günlerde.