Beyaz Karanlık

8,0/10  (1 Oy) · 
2 okunma  · 
1 beğeni  · 
628 gösterim
Onlar özlemleri, hayalleri, umutları, sevinçleri, kıskançlıkları, düş kırıklıkları, öfkeleri aynı olan üç farklı neslin genç insanlarıydılar. Aynı yürek yakan sevdaları yaşadılar ve bir öyküde birleştiler... 1972 yılının yağmurlu bir nisan akşamı gelecek hayallerini yitiren Selim, tedirginlik içinde geçen yedi yıllık suskunluğun ardından yaşam sevincini yeniden kazanabilmek için kendisine iki hedef seçerek yollara düşer. Birbirinden tamamen farklı olan hedeflerinin peşinden koşarken, bir yandan da, hayatını resmeden mozaikte eksik olduğunu düşündüğü parçaları bulup yerlerine yerleştirerek içindeki huzursuzluğu yok etmeyi planlamaktadır. Ancak, zamanın içinde doludizgin yol alan Selim, kendi hayatını bile yönlendiremediğini, yaşamındaki her şeyin kontrolü dışındaki olaylar ve insanlarla garip bir etkileşim içinde olduğunu fark edecek ve birbiri ile hiç ilişkisi yokmuş gibi görünen hedeflerinin bir noktada birleşerek hayatının akışını nasıl değiştirdiğini anlayacaktır...
 • Baskı Tarihi:
  2007
 • Sayfa Sayısı:
  432
 • ISBN:
  9789944126571
 • Yayınevi:
  Sosyal
 • Kitabın Türü:
Nur Önder 
03 Kas 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Kitap genel olarak güzel bir kitaptı,Fakat bazı mantıksızlıklar vardı.Selimin annesi ve ev cayır cayır yandı.dışarıda bardaktan boşanırcasına yağan yağmura rağmen,yağan yağmurun yangının sönmesine hiçbir katkısı olmadı.

Kitaptan 1 Alıntı

Nur Önder 
03 Kas 2014 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 8/10 puan

ANNESİ MASALLARA ŞÖYLE BAŞLARDI: Evel zaman içinde,Zaman hayal içinde,Hayal benim içimde,Hayali zamanın bir yerinde,Bir minik Selim yaşarmış,Ege sahillerinde!

Beyaz Karanlık, Sacit Özkanlı (Sayfa 19 - BEYAZ KARANLIK)Beyaz Karanlık, Sacit Özkanlı (Sayfa 19 - BEYAZ KARANLIK)