Bilgeliğin Anahtarı Key Trilogy 2

7,8/10  (9 Oy) · 
45 okunma  · 
8 beğeni  · 
659 gösterim
Her zaman İrlanda efsanelerinden etkilenmiş ve kendini o sihirli öykülere yakın hissetmiş olan Nora Roberts, 'Anahtar' üçlemesinin ikinci kitabı olan 'Bilgeliğin Anahtarı'nda da dizinin ilk kitabı 'Işığın Anahtarı'nda olduğu gibi, hayal gücünün sınırlarını zorlayarak bir yirmi birinci yüzyıl masalı anlatmaya devam ediyor. Kişilikleri birbirinden fazlasıyla farklı üç genç kız, hayatı aydınlatan sanatın, bilgi ile gerçekliğin ve cesaretle yiğitliğin anahtarlarını ararken, kendileriyle yüzleşip mutluluğu ve aşkı buluyorlar. Bu kez, ikinci kitabın baş kahramanı olan kitap kurdu Dana, Bilgeliğin Anahtarı'na ulaşmak için, kitap sayfaları arasında zorlu bir yolculuğa çıkmak zorunda kalıyor... Erkek kahramanlarını çok iyi anlayan ve anlatan; güçlü kadın kahramanlarını hayata çok yakın çizen ve aşkı en güzel yazan Nora Roberts, bu üçlemesinde okurunu hem heyecanlandırıyor hem de düşündürüyor.
 • Baskı Tarihi:
  2010
 • Sayfa Sayısı:
  335
 • ISBN:
  9753319231
 • Orijinal Adı:
  Key of Knowledge
 • Çeviri:
  Mine Atafırat
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nurhan Işkın 
12 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kütüphaneci Dana Steel ve yazar Jordan ne kadar birbirlerine mesafeli davransalar da "Bilgeliğin Anahtarını" bulmak için birbirlerinin çekim alanına girmeye başlamışlardı.Kötü ruhlu Kane Dana'nın bu yolda başarılı olmaması için tüm kötülüklerini kullanıp başarılı olabilecek miydi?
Işığın Anahtarı kitabının devamı olan bu eser sizi sona bir adım daha yaklaştıracak...

Kâmil 
05 Nis 2015 · Kitabı okudu · 3/10 puan

Üçlemenin en iyisi denebilir. Ancak niye ikinci değilde üçüncü olmuş diye insan merak ediyor... Sonuçta olaylar ikinci kitapta geçen olaylardan öncesi bir döneme ait. Beni etkileyen kısmı benimde hayalim olan bir hususu yaşamlarında gerçekleştirmeleri. İnsanın bir hayali olmalı ve bu hayalini sihirli bir dokunuşla değil yavaş yavaş dişiyle tırnağıyla mücadele ederek gerçekleştirmeli.

Kitaptan 3 Alıntı