Bir Casusun İtirafları: Tuncay Güney Hakkında Herşey Ergenekon Kitaplığı 2

0,0/10  (0 Oy) · 
0 okunma  · 
0 beğeni  · 
336 gösterim
2001 yılındaki sorgucu polis: dikkatimi çeken şey Tuncay Güney hiç tedirgin değildi. Soru sormamıza izin vermeden anlatmaya başladı. Bu durumdan şüphelendim. Fethullah Gülen'i sorunca terlemeye başladı. Çok tedirgin oldu. Sanki birileri bize bir şeyler anlatması için göndermiş.

2001 yılındaki polis müdürü Adil Serdar Saçan (Tutuklu): 2001 iznini alınca tüm Fethullahçılar şok oldu. Çok korktular. Hangi Fethullahçı polisin kendi telefonunu kendi izniyle kendisine dinlettirip örgütü çözebilirdim ki? Altı kez meslekten attırdılar. Veli küçük ve ekibi, tuncay Güney ve ekibi, F tipi örgüt, Mehmet Eymür ve grubu düzenlerini bozduğum için düşmanlar. Tuncay Güney ile Adnan Hocacılar birlikte hareket ediyorlar.

Tuncay Güney: Ben James Bon'dan daha iyiyim. Ergenekon demek Türk Silahlı Kuvvetleri demektir. PKK'yı, DEV-SOL'u, Hizbullah'ı, JİTEM kurdu. Polis istihbarat beni 8 yıldır dinliyordu. Biliyordum. (2001 sorgusunda)

Tuncay Güney'in kaset çözümüne 2008'de kimler eklendi? Tuncay Güney, Sisi, Turgut Büyükdağ, Ali Kalkancı, Ümit Oğuztan, Matild Manukyan, Veli Küçük: Strateji Grubu Saygılarıyla sunar: Ergenekon!

İran Gizli Servisi, MOSSAD, CIA, Mehmet Eymür, MİT ve Tuncay Güney İlişkisi.

Şemalar savaşında kimler var? Tuncay Güney'in şeması, polisin şeması, MİT'in şeması. Kim kimdir?

Aklınıza, laik Cumhuriyet'e memlekete sahip çıkın. Çünkü hepsini elimizden almak istiyorlar.
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2009
 • Sayfa Sayısı:
  333
 • ISBN:
  9786058926622
 • Yayınevi:
  Medyanos Reklam Organizasyon
 • Kitabın Türü: