Bir Dilek Kadar Yakın Wish Serisi 2

7,2/10  (9 Oy) · 
15 okunma  · 
5 beğeni  · 
977 gösterim
Ailevi problemlerinden kaçmak için hayal gücüne ve yaratıcılığına sığınan Alexa, tatil için her yaz halasının yaşadığı Sand Harbor kasabasına gider. Kasabada yaşayan ve en yakın arkadaşı olan Braden'la yaz tatilinde bütün zamanlarını birlikte geçirir, hatta ilk aşkı birbirlerinde tadarlar.

Ancak hayat onlar için pek de tozpembe gitmez; bu iki âşığın arasına zaman ve uzun yollar girer. Alexa, on beş yıl sonra halasının sert bir saldırıya uğraması sonucu kasabaya döndüğünde artık bambaşka bir kadındır. Braden'ı da içine kapanık, mutsuzbir adam olarak bulur. İki eski dost ve âşığın hayata yeniden tutunmaları için, küçükken sahilde buldukları cam şişeye fısıldadıkları dileklerin yardımına ihtiyaçları var gibidir.

"Barbara Freethy'yi diğer yazarlardan ayıran büyüleyici üslubu, her sayfanın ardından daha fazlasını okuma isteği uyandırıyor."
-Barnes&Noble-

"İlk aşkın unutulmaz büyüleyiciliğine dokunan bu kitap, okurun keşkelerine ayna tutuyor."
-Book&Kisses-

"Bir Dilek Kadar Yakın, elinizden bırakmadan okuyacağınız şahane bir tatil kitabı."
-Booktrib-

"Ana karakterlerin hikâyesi oldukça dokunaklı, içinde barındırdığı gizem ise okurun dikkatini baştan sona canlı tutuyor."
-Amazon-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2014
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786053483281
 • Orijinal Adı:
  Just a Wish Away
 • Çeviri:
  Laden İldeniz
 • Yayınevi:
  Novella Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
15 Tem 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Serinin ikinci kitabı olmasına rağmen birinci kitap olan Geceye Fısıldanan Dilekler ile hikayedeki ana karakterlerin dilek tutması dışında hiç bir bağlantı yok. Ancak bu kitaptaki hikaye birinciye göre çok daha güzel ve doğaldı. Anlatımın ve konunun da harika olması okuyucuyu sarıp sarmalıyor. Kitaptan biraz tüyo verecek olursam aşk, gizem ve polisiye karışımı hikaye , çok güzel kelimelerle harmanlanmış ve roman haline getirilmiş.Zevkli bir okunuşu var yani...