7,9/10  (7 Oy) · 
9 okunma  · 
5 beğeni  · 
585 gösterim
Oku yavaşça "gönder" tuşunun üzerine kaydırdı. Basmadan önce bekledi. Ardından, "şansa kadere" diyerek, kendini, korku filmlerinde evde bir ses duyup, tabana kuvvet kaçmak yerine, savunmasız bir şekilde sesin geldiği yere giden ve hayatında yaptığı son hatası bu olan o kurbanlar gibi hissederek "gönder" seçeneğine tıkladı.

Cem şu anda korkmasına yetecek kadar çok korku filmi seyretmişti. Bu filmlerde ister yaratık, ister bir ruh, isterse de gizemli bir adam olsun, %90 filmin sonunda kötü çıkardı. Kurbanına dost görünür, başta ona yardım eder ve sonra ona kötü şeyler yaptırırdı. Kurbanın itiraz etme şansı hiç olmazdı adı üstünde "kurban"dı.

Kendini bir robot gibi hissederek, dişlerini fırçaladı ve yatağına uzandı. Karanlıkta gözlerini tavana dikmiş, sanki bir şeylerin olmasını bekliyordu. Garip, tuhaf ve enteresan bir şeyler...

Gizemli bir yolculukla Hipnoz öğrenen ve hayatını değiştiren Cem'in hikayesini okurken, kendi hayatınızda istediğiniz her gelişimi yaratacak bir güce sahip olacaksınız.

Hipnozun derin dünyasına dalıp, her satırın sizi bambaşka maceralara sürükleyeceği bu kitap ile Hipnoz öğrenmeye hazırsınız, değil mi?
(Tanıtım Yazısından)
Muharrem Armağan 
27 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Kitap hipnozla ilgili okuyabileceğiniz ve kendi kendinizi telkin edebileceğiniz en iyi kitaplardan birisi.Yazarlarımız hipnozu roman şeklinde anlatmış.Bu kitabın sonuda gittikçe çıkmaz sokağa girenlerden tıpkı Sofie'nin dünyası gibi ama en iyi yanıda bu bence sonunu tahmin edemiyorsunuz.