Bir İlkbahar Macerası

7,0/10  (2 Oy) · 
7 okunma  · 
2 beğeni  · 
468 gösterim
Enerjik ve eğlence düşkünü Lou Casserly nasıl dünyanın 'en itaatkâr' eşine dönüştü?

En yakın arkadaşı Deble bir zamanlar çılgınca planlar yapan o cesur kızdan eser kalmamıştı. Lou artık, gerek hiçbir şeyden tatmin olmayan annesi gerekse onu aldatan kocası Phil tarafından kullanıldığının farkında olmayan, yalnız ve sürekli olarak eleştirilen bir kadındı.

Sonra bir gün, eline bir sayfası kıvrılmış bir dergi geçti ve hayatını ne ölçüde değiştireceğinden habersiz, evdeki fazlalıklardan kurtulmakla ilgili bir makale okudu. Basit bir ilkbahar temizliği olarak başlayan iş, çok geçmen kontrolden çıktı. Evden attığı her fazlalıkla birlikte, Lou'nun yüreğinin tam merkezindeki o kapalı ve acı dolu yerlere biraz daha fazla ışık ve hava doldu.

O civarda yaşayan Tom Broom adındaki yakışıklı bir adamla tanışınca da onu aldatan kocası Phil'i çok farklı bir gözle görmeye başladı. Ancak, Tom'un yardımıyla bile, acaba enerjik, mutlu ve kendinden emin Lou Winter haline geri dönebilecek miydi? Fazlalıklardan arınmış hayatına karşı duyduğu heyecan, bakalım onu nereye götürecekti?

"İnsanı kaçınılmaz derecede iyi hissettiren bir roman."
-Jane Costello-

"Bu kitaba bir sağlık uyarısı koyulmalı. Ancak bir gününüzü feda edebilecekseniz okuyun. Başımı kitaptan müthiş bir tatmin hissiyle kaldırdım."
-Debby Holt-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2013
 • Sayfa Sayısı:
  418
 • ISBN:
  9786056333996
 • Orijinal Adı:
  A Spring Affair
 • Çeviri:
  Belgin Selen Haktanır
 • Yayınevi:
  Hyperion Kitap
 • Kitabın Türü:
Nurşah Coşkun 
25 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Çok kötü günler geçirirken indirimde diye almıştım seni...ne de iyi etmişim .Kimsenin başaramadığını,beni tebessüm ettirmeyi,başardığın için en çok okunanlarda ol inşallah. :)

MAVİ RUH 
24 Ağu 16:31 · Kitabı okuyor · Beğendi · Puan vermedi

Hiç bir kitaptan öğrenmediğim nadir şeylerden birini öğretti bana; fazlalıklardan kurtul. Fazla ne varsa evinde, iş yerinde ve hatta hayatında çıkarıp hafiflemenin tarifsiz mutluluğunu okuyorum. Okudukça fazla ne varsa hayatımda bir bir eliyorum ve bende zamanla hafifleyeceğime inanıyorum.

Merve Mrv 
07 Oca 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · 6/10 puan

Boş zamanlarda kafa dağıtmak için okunabilir. Hikaye keyifli olsada tıkanıyor yazar ara ara bunu bir hayli hissettiriyor. Sonuç sıkılıyorsunuz.

Kitaptan 2 Alıntı