Bir Yanlış Kaç Doğru?

7,7/10  (7 Oy) · 
21 okunma  · 
9 beğeni  · 
861 gösterim
Aşık olmak bu kadar kolayken, vazgeçmek neden bu kadar zordu?

Yanlış; İnsana özgü bir meziyettir ve aslında insan, yanlış yapabildiği için insandır…

Altına imzamızı attığımız kimi yanlışlar etkisiz elemandır, küçüktür. Kimi ise hayatımızı derinden etkileyecek kadar büyüktür.

Bense, büyük yanlış yapanlardan biriyim!

Üstelik doğrulara olabildiğince kucak açıp anlışlardan köşe bucak kaçan biri olmama rağmen…

Ama bazen yaptığımız bir yanlış, nadiren de olsa birden çok doğruya ev sahipliği yapmamızı sağlayabiliyor. Tıpkı benim hikayemde olduğu gibi!

Yanlış, insana özgü bir meziyettir. Ve aslında insan, yanlış yapabildiği için insandır.
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2016
 • Sayfa Sayısı:
  528
 • ISBN:
  9786053849179
 • Yayınevi:
  Yakamoz Yayınları
 • Kitabın Türü:
Pelin Sueda 
 17 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 7/10 puan

Gizem Bilici,Wattpad sayesinde yazarlıkla tanışan kişilerden birisi.Ben de kitapları bulunduğundan dolayı bekletmek istemedim ve başladım.Kitabı genel hatlarıyla beğendim diyebilirim.Akıcı,sürükleyici ve merak uyandıran bir kurguya sahip.Ama yazarımızın çiçeği burnunda olduğu için hikayede kusurlar vardı elbet.Hikaye 450 sayfa olacak kapasiteye sahipken 528 sayfa yazılmış ve yazar bazı gereksiz detaylara girmiş.Bu da hikayenin bazı yerlerini sıkıcı yapmış.Yine de akıcı,klişe olmayan,merak uyandırıcı kitapları seviyorsanız bir göz atın.Lakin yazar henüz genç olduğu için kusurları elbette olacak, o yüzden beklentinizi çok yüksek tutmadan okuyun ki sevebilesiniz.Ben yazarın diğer kitaplarını fırsat buldukça okuyacağım.Herkese keyifli okumalar.