Bittin Oğlum Sen

6,2/10  (5 Oy) · 
11 okunma  · 
5 beğeni  · 
286 gösterim
Etkileyici bir adamla tanışıyorsun, tanımaya karar veriyorsun. İlk buluşma heyecanını yaşıyor, ardından el ele tutuşuyor, öpüşüyor, saatlerce telefonda konuşuyor, sürekli mesajlaşmaya başlıyorsun. Ondan önce nasıl yaşadığına hayret ediyorsun. Artık onun doğru erkek olduğundan eminsin.

Ondan bir şeyler duymak, gelecek planları işitmek istiyorsun. Fakat ne yazık ki adamın duygularını bir türlü çözemiyor, ne istediğini anlayamıyorsun. "Bu ilişki nereye gidiyor?" sorusu içini kemirmeye başlıyor ve sonunda dayanamayıp "gelecek" konusunu açıyorsun.

Sonra ne mi oluyor? Adam senden kaçarak uzaklaşıyor. O ilk zamanlarda gözüne muhteşem görünen adam öküze dönüşüyor ve pır pır atan kalbini taşlarla doldurup çekip gidiyor.

İster bekâr olun ister evli, "İlişkilerimde nerede hata yapıyorum?" sorusu peşinizi bırakmıyorsa işte şu an cevabı elinizde tutuyorsunuz.

Şimdi hayatın gerçeklerine hazır mısınız? Ama benden uyarması, gerçekler acıdır, canınızı acıtır.
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2015
 • Sayfa Sayısı:
  224
 • ISBN:
  9786053111139
 • Yayınevi:
  Destek Yayınları
 • Kitabın Türü:
ibiaryu 
18 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

Yazarın kitabın bir çok yerinde kendini tekrar etmiş olması bir hayli keyif kaçırıcı olsa da x kromozonu için verdiği tiyolar da bir o kadar şaşırtıcıydı. Bu kitabı okumak benim için orta halli bir deneyim oldu.