Biz Evleniyoruz Mutlu Evlilik, Mutlu Yuva -Nikah Şekeri-

6,8/10  (5 Oy) · 
14 okunma  · 
1 beğeni  · 
1.378 gösterim
Bu kitap, evliliğe hazırlanan için rehber, evliliği yürütenler için de bir takviyedir. Evliliği sarsılanlar için iyi bir dosttur. Ve yuvada mutluluğu yakalamak için, bir tavsiyeler bütünüdür.
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2013
 • Sayfa Sayısı:
  176
 • ISBN:
  9789756476468
 • Yayınevi:
  Cihan Yayınları
 • Kitabın Türü:
Necmiye 
22 Nis 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

bu kitap evlenecekler için,yeni evliler için bir rehber niteliğinde,bir tanıdığımızın çocuğunun düğününde nikah şekeri yerine ,davetlilere bu kitaptan dağıtılıyordu,iyi fikir değil mi

Canan Asi 
29 Nis 10:22 · Kitabı okudu · 9 günde · Beğendi · 10/10 puan

Aslında bu tavsiyelerin bir çoğunu muhakkak duymusuzdur ancak bir kitap tarafsizligizla ve yazarın güzel bir amel yapabilme gayesiyle kaleme almış olduğu bu kitap bu tavsiyeleri hayatına geçirmek icin gayret edenlere muhakkak başarı getirecektir diye dusunuyorum bir iki tanesi benim evliliğime yansıdı diyebilirim bile .. Ama dedigim gibi aslında oradan buradan duyduklarımizdan ne kadar farkli derseniz cok fark var diyemeyecegim ancak degismek isteği ve durumlaru değiştirmek ya da gerçek feyz almak istsyenler icin güzel ve faydalı bir kitap içindeki bazi örnekler hic bir yerde duymadigim türdendi. Gercekten bir evlilik rehberi niteliğinde..

Kitaptan 1 Alıntı

Kitap yalnızca 
05 Oca 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Insanın en büyük ihtiyacı, kalbine karşı bir kalbin bulunduğunu bilmesidir. Kalbine karşı bir kalp bulmuş olanlar, beraber ağlayıp, birlikte gülerler. Candaştırlar, sirdaştırlar ve iki cihanda arkadaştırlar.

Biz Evleniyoruz, Vehbi VakkasoğluBiz Evleniyoruz, Vehbi Vakkasoğlu