Biz Gayet İyiyiz

6,1/10  (13 Oy) · 
23 okunma  · 
7 beğeni  · 
442 gösterim
"Benzersiz bir kitap!"
-Josh Malerman, Kafes kitabının çoksatan yazarı-

"İlgi çekici ve korku verici; elinizden bırakamayacaksınız."
-Tim Powers, Anubis Kapıları'nın Locus, Dünya Fantezi ve Philip K. Dick ödüllü yazarı-

"Bu kitaba bayıldım. Şüphesiz tavsiye ediyorum."
-Will Wheaton-

"Zekice yazılmış, korkudan ürpermenize neden olacak benzersiz bir hikâye. Çok sevdim."
-Ellen Datlow, Dünya Fantezi, Hugo ve Bram Stoker ödüllü editör-

Dünya Fantazi Ödülü ve Shirley Jackson Ödülü sahibi. Nebula, Locus ve Sturgeon ödülleri finalisti. "Normalmiş gibi davranmak hayatı çok zorlaştırıyordu."

Harrison, Canavar Dedektifi, hikâye kitaplarından fırlamış bir kahraman. Şimdiyse otuz yaşlarında ve zamanının çoğunu uyuyamayarak geçiriyor. Stan, vücudunun bir kısmı yamyamlar tarafından yendikten sonra ufak çapta bir ün kazandı. Barbara, kemiklerinin üzerine kazınmış mesajlarla beraber yaşamaya çalışıyor. Greta, hem kana susamış bir katil hem de bir kundakçı olabilir. Nedendir bilinmez, Martin son teknoloji ürünü gözlüklerini hiç çıkarmıyor. Ve elbette, kimse onların anlattığı hikâyeleri dikkate almıyor… ta ki psikoterapist Dr. Jan Sayer onları bir araya getirene dek. Bu görünüşte çıldırmış olan kişiler bir terapi grubu oluşturursa ne olur? Irvin Yalom'un grup terapisi kitaplarından etkilenerek yazdığı, Sy-Fy kanalının haklarını opsiyonladığı bu kısa korku romanında Gregory, içimizdeki canavarlarla dışarıdakileri büyük bir cesaretle yüzleştiriyor.
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2016
 • Sayfa Sayısı:
  160
 • ISBN:
  9786053755791
 • Çeviri:
  Aslıhan Kuzucan
 • Yayınevi:
  İthaki Yayınları
 • Kitabın Türü:
ÜMİT YILMAZ 
17 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · 8/10 puan

Ödül alan kısa,iyi bir roman.Fakat kitabı bitirdiğinizde içinizde bir eksiklik duygusu hissediyorsunuz.Kitabın arka kapağında da belirttiği gibi çok ilginç karakterler terapi seansına katılıyor.Romanın sonuna doğru olaylar hızlanıyor ve belirsizlikler aydınlanıyor.Hızlı okunan akıcı bir roman olmasına rağmen benim için biraz hayal kırıklığı oldu.O kadar zengin karakterler romanı kısa tutacağım derken harcanmış gibi geldi.