Bu Kitaptan Kimse Sağ Çıkamayacak

7,3/10  (7 Oy) · 
12 okunma  · 
2 beğeni  · 
629 gösterim
Bir rastlantı önemsiz ama rastlanabilir arttıkça kuruntu kaçınılmaz olur.

İnsanın içini kemiren o amansız kuruntu...

Kendi ölümünü kurgulayan biri öngördüğü gibi öldüyse bu rastlantıdır. Peki, ölümünü kurgulayan herkes aynı şekilde ölüyorsa bu nedir? Böyle bir kitap edebiyatı mı içerir kehaneti mi? Göz önünde olanla olmayanın ustaca örtüştürüldüğü Bu Kitaptan Kimse Sağ Çıkamayacak, arka planında İstanbul'un yer aldığı, yüksek temposuyla okuru sayfaları arasına çeken bir roman.

Kahramanlar arasındaki ilginç bağların izini süren hafiye okur: Sen de işin içindesin!
(Tanıtım Yazısı'ndan)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2010
 • Sayfa Sayısı:
  225
 • ISBN:
  9789752892675
 • Yayınevi:
  Everest Yayınları
 • Kitabın Türü:
Arzunalbant 
16 Nis 09:52 · Kitabı okudu · 1 günde · 9/10 puan

Kurgusu oldukca ilginc. Aslinda arkadasima almiatim bu kitabi sonra dedim ki 3 gun tatil once ben okuyum sonra ona veririm. Kitabi elime aldim ve 3 saatte bitirdim. Elimden birakamadim resmen. Ayrica yazarin okudugum ilk kitabi. Adam biraz garip anladigim kadariyla. Sanki yabanci bir yazarin kitabini okuyormus hissine kapildim. Sonu tahmin etmek zordu biraz. Polisiye roman severlerin mutlaka okumasini tavsiye ederim.

Beyza 
24 Eyl 2014 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Okurken defalarca dönüp dönüp kitabın kapağına baktım; 'Bunun yazarı Türk müydü' diye.. Çeviri gerilim romanı gibiydi. Kurgusu gerçekten güzel ve ilginç.

İlay Yüksel 
20 Oca 2016 · Kitabı okudu · 8 günde · 7/10 puan

Absürd sayılabilecek, oldukça zekice kurgulanmış, keyifli bir Öktem romanı. Hekimlerin yazdığı romanları ayrıca zevkli buluyorum:)

Kitaptan 3 Alıntı