Bunu Sen İstedin

7,7/10  (9 Oy) · 
18 okunma  · 
4 beğeni  · 
1.189 gösterim
Tutkulu ve tatlı üç arkadaş, Sibel, Ahu ve Aslı'nın hayatlarında nelerin değiştiğini merak ediyorsanız, bir an önce sayfaları çevirmeye başlamalısınız. Kahramanlarımız sevdikleri adamlarla ve hedefleriyle ilgili olarak ne durumdalar dersiniz?

"Ne dilediğinize dikkat edin çünkü gerçekleşebilir."

Hiç ayrılmadan birbirlerine ait olmayı dileyen bu üç arkadaşın sevgilileriyle ilgili diledikleri her şeyi gerçekten istemiş olduklarından emin misiniz? Mesela Sibel… tutkuyla sevdiği adamın hep hayatında olmasını dilerken birdenbire aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark etmişse? Vefa Enver'in Çocuk da Yapamadım Kariyer de adlı romanında tanıdığımız karakterlerine bu romanda da doyamadıysanız, Neyse ki Çocuk Yaptım'ı okuyabilirsiniz.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2013
 • Sayfa Sayısı:
  440
 • ISBN:
  9786055358488
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
FATMA AKSU 
17 Tem 13:41 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

SERİNİN İKİNCİ KİTABI. KEYİFLE OKUNAN , EĞLENCELİ, SÜRÜKLEYİCİ, ROMANTİK VE KOMİK..ÜÇ ARKADAŞ ASLI, AHU VE SİBEL VE ÜÇÜNÜN AŞK HAYATLARI ,BENİM FAVORİM OLAN ÇİFT ASLI İLE HAKAN ..AMA BU KİTABIN SONUNDA ASLI VE HAKAN AYRILIYORLAR. İŞTE BU ÇOK ÜZÜCÜ OLDU. VE ÜÇÜNCÜ KİTABI SABIRSIZLIKLA OKUMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.